Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса відгуки (Уролог Одеса відгуки)
Уролог Одеса відгуки
Мартаа Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Одеса відгуки


Схоже в мене цистит або уретрит. Біль і різь під час сечовипускання, виділення. Потрібен хороший лікар, порадьте будь ласка!
 
Калачова Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший уролог перевірений на собі - Колосов Олександр Миколайович, досвід великий у нього і як людина чуйна.  Можу сміливо рекомендувати!
 
Дяків Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувався у Колосова Олександра Миколайовича. Відмінний лікар, який знає свою справу. Залишився задоволений. Більше не хворію і вам рекомендую до нього звернутися.
 
Севастьяна Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Колосова Олександра Миколайовича в 10-ту лікарню на Малиновського. Думала, буду соромитися чоловіка лікаря, але якось він зумів мене привернути, розговорити. Навіть не встигла задуматися жодного разу про сором'язливість. Але, найголовніше, що лікар допоміг. Йшла теж із проблемою циститу. Провів повний детальний огляд, опитав. Здала всі необхідні аналізи, тут же. Тільки після цього - призначили лікування, яке допомогло.
 
Cristal Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була проблема з болючістю сечовипускання, я зверталася теж до уролога Колосова О.М. Виявили в мене цистит. Але пройшло все досить швидко, оскільки і звернулася, можна сказати, вчасно, і лікар прописав комплексне лікування, тож проблема зникла досить швидко. Лікаря рекомендую, крім лікування так само багато чого розповів і пояснив щодо причини і як себе взагалі надалі поводити.
 
Inga1983 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік проходив лікування у лікаря Колосова О.М. Лікар з великим стажем роботи, ввічливо спілкується з пацієнтами. Чоловіка позбавив від болячки "пісок" у сечі (сечокам'яна хвороба), спочатку здав усі аналізи, потім діагноз і лікування. Тепер у чоловіка зі здоров'ям усе гаразд.
 
JojiM Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший уролог Колосов із Малиновської лікарні. Позбавив мене багаторічного циститу. Найкращий лікар в Одесі. Та й людина чуйна і приємна. Найкраща думка про цього лікаря. Якщо кому потрібен тел лікаря, можу скинути.
 
Цезар Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Скиньте, будь ласка, контактний телефон лікаря Колосова?
 
JojiM Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - 0967424737, приймає в 10-ій лікарні на Малиновського 61.
 
Anni1 Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар, фахівець, пояснює дохідливо. Головним показником для мене стало те, що він зміг визначити інфекцію, яку ніхто не зміг знайти.
 
Inga1983 Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
До Олександра Миколайовича потрапив після лікування в іншій клініці, де мене лікували, але не вилікували. Він мене уважно вислухав, ставив багато запитань, призначив лікування. Після лікування все добре. Планую спостерігатися надалі в Олександра Миколайовича.
 
Мартаа Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже дякую всім за поради, обов'язково скористаюся!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса відгуки (Уролог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: