Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса ціни (Гінеколог Одеса ціни)
Гінеколог Одеса ціни
Levitskaya9 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса ціни


Добрий день! Дівчата з Одеси, будь ласка, порадьте гінеколога хорошого. Було дві зірвані вагітності. Поміняла багато лікарів. Хочу потрапити до розумного лікаря, набридли ці стреси.
 
Клеопатра Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідувала багатьох лікарів в Одесі, у мене також проблема в зривах вагітності, Не знаю, що вам порадити, але поки я грамотного лікаря не знайшла.
 
Odesseya12 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
І я в пошуку лікаря, який допоможе мені завагітніти і виносити, я вже сім років лікуюся, але результату немає.
 
Володимира Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, мені допомогла завагітніти і виносити Міщенко Ольга Опанасівна, а моїй подрузі Лихачова Лариса Євгенівна. Цих лікарів я сміливо можу рекомендувати.
 
Марьямна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар Міщенко Ольга Опанасівна!!!! Багато років у неї спостерігаюся - і тільки один позитив! Компетентна, уважна, чарівна і ніколи нічого зайвого не призначить!!!!
 
Інга Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Так Ольга Опанасівна - найкраща у своїй справі, прекрасна і чуйна людина. Завжди призначене було правильним і раціональним.
 
Маргарита Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна - прекрасний фахівець, після багатьох років невдало завагітніти, вже пів року як ми батьки!  Дуже рекомендую!
 
Клавдія1993 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у багатьох гінекологів до Лихачової Лариси Євгенівни, але як фахівець, вона виявилася найкваліфікованішим для мене і допомогла впоратися з проблемою.
 
Любомира Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Лихачової Л.Є. за рекомендацією своєї подруги, яка тільки завдяки цьому прекрасному лікарю стала мамою. У мене були проблеми іншого плану, і Лариса Євгенівна допомогла мені їх вирішити. Не так часто зустрічаються лікарі, які працюють так чітко, конкретно і професійно! Нічого зайвого - правильний діагноз, лікування і позитивний результат!
 
Зіновія Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
У багатьох лікарів я лікувалася від безпліддя понад 10 років. Безліч аналізів, продування труб, інсемінація. Але, на жаль! Я була на межі, мені було 40 років! Я прийшла на прийом за рекомендацією до Лихачової Лариси Євгенівни. Зробили аналізи, і вона призначила лікування. Через 2,5 місяці настала довгоочікувана вагітність. Це було Диво!  Дуже раджу відвідати цього лікаря!
 
Оліса Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка. миленькі залиште контакти цих лікарів.
 
Інга Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна приймає в клініці Лікаріум, телефони клініки - 38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Любомира Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна теж працює в клініці Лікаріум, її особистий номер телефону - 0634975942.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса ціни (Гінеколог Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: