Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лариса Євгенівна Лихачова Одеса відгуки (Лариса Євгенівна Лихачова Одеса відгуки)
Лариса Євгенівна Лихачова Одеса відгуки
Афігея Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна Лихачова Одеса відгуки


Добрий день милі дами! Мене цікавить питання про гінеколога Лихачову Д.Є. з клініки Лікаріум, хто у неї був або лікувався, залиште свій коментар. На ваш погляд, чи варто до неї звертатися, вона зможе допомогти з важким випадком, від якого відмовилися інші гінекологи?
 
Сафія Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Лариси Євгенівни, оскільки були проблеми з жіночої частини. Провела комплекс лікування, вилікувалася. Лікар індивідуально підбирає ліки, призначає тільки потрібні аналізи. Дуже раджу.
 
Fanyaa Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з кров'янистими виділеннями з піхви, нічого не допомагало, але лікарка Ліхачова знайшла лікування і правильний підхід. Усе минуло, навіть гормони, які важко знижуються, прийшли в норму.
 
Alevtina Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна справжній лікар, а не просто лікар! Приємно знати, що вона часто вдосконалюється у своїй професії, завжди доброзичливо і сумлінно ставиться до своїх пацієнтів.  Наполегливо раджу!
 
Іполіта Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходжу комплексне лікування у гінеколога Лихачової Лариси Євгенівни. Грамотний лікар і просто чудова жінка, вона змогла мені допомогти після безрезультатних походів в інші клініки. Одразу розібралася в проблемі, призначила всі необхідні аналізи. Пояснила, що вирішувати питання бажано за допомогою лікування в комплексі, це буде ефективніше. Почуваюся вже краще.
 
Ляда Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - прекрасний лікар. Дуже уважно і професійно підійшла до моєї проблеми, величезне їй за це спасибі. Лікування, що вона мені призначила, допомогло.
 
Русаліна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Л.Є. - добродушна, уважна, ввічлива лікарка, а найголовніше, висококваліфікований фахівець! Пояснює все зрозумілою мовою. У мене була дуже серйозна проблема, пов'язана із запальним процесом. Я і раніше зверталася до гінекологів із цією проблемою, але якось реального ефекту від їхніх призначень не відчувала. Зате тепер, коли почала спостерігатися у Лариси Євгенівни, я не тільки побачила її бажання допомогти, а й відчула, що призначене лікування насправді діє. Дуже рада, що знайшла, нарешті, свого лікаря.
 
Юllia Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Ліхачова Лариса Євгенівна поставила точний діагноз, до цього ніхто з лікарів не міг сказати, що зі мною відбувається.
 
mirra Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишилося приємне враження від відвідування Лариси Євгенівни! Усе пояснила і роз'яснила, показала і розповіла. Прийшла за порадою знайомої і анітрохи не пошкодувала. Лікар з великої літери.
 
Lybava Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Не могла завагітніти понад рік, ходила по лікарях, але нічого не допомагало, призначали дорогі обстеження, непотрібні. З Ларисою Євгенівною все вийшло, лікування допомогло! Рекомендую вам цього лікаря.
 
Христина20 Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Лариси Лихачової. Відмінний фахівець, завжди підбере індивідуальне відповідне лікування, пояснить що, навіщо і чому. Була проблема завагітніти. Обидві вагітності планували з Ларисою Євгенівною. Результат: двоє дітей.
 
Alyonka Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як я можу записатися до цього лікаря?
 
Fanyaa Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум і записуйтеся, ось телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лариса Євгенівна Лихачова Одеса відгуки (Лариса Євгенівна Лихачова Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: