Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса (Мануальний терапевт Одеса)
Мануальний терапевт Одеса
Машуня Повідомлення # 16
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
048 7010704, 063 4877825, 067 7844314, 050 9935792 - Забранський Владислав Володимирович.
 
Алія Повідомлення # 17
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Був у Маврова Валентина Степановича. Ніякого масажу мануального чи огляду професійного не було. Натискав на якісь точки і нібито відкривав енергію, методом - спершу сильніше натискав на руки й ноги, і ти маєш чинити опір, після натискання на точки вже менш сильно натискав на руки й ноги, і типу ти сильніше чиниш опір, нібито всі чакри відкриті! Лікування призначив сечогінний чай... Спину лікувати мені рано, треба почистити ці чакри... Ох так! Ще ми читали мантру.
 
Ребекка Повідомлення # 18
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Так само побувала у цього фахівця, мені натиснули кілька точок і сказали, що я здорова.
 
cv12 Повідомлення # 19
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала китаєць доктора Чена. Він нічим не допоміг, тільки гроші виманив. Голковколювання його, "що мертвому припарки". Уже після лікування в нього полазила в інтернеті, почитала відгуки, про нього погано відгукуються.
 
Регіна Повідомлення # 20
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала "великого" мануального терапевта-масажиста Шагане. На сеансі мануальної терапії мені зробили легенький масаж із тиканням у больові точки, як прийшла з болем, так і пішла.  Допоміг тільки Забранський у нього золоті руки.
 
Dora21 Повідомлення # 21
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох мануальників: Коробейников Юрій Зіновійович, Березовський Станіслав Михайлович, Мавров Валентин Степанович, Бондарєв Ігор Іванович, Фармагей Григорій Іванович. Вилікував мені спину тільки Забранський, його і можу, єдиного, рекомендувати!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса (Мануальний терапевт Одеса)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: