Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальні терапевти Одеса (Мануальні терапевти Одеса)
Мануальні терапевти Одеса
Кого із зазначених мануальних терапевтів Ви можете порекомендувати?
1. Забранський Владислав Володимирович [ 0 ] [0.00%]
2. Коробейников Юрій Зіновійович [ 0 ] [0.00%]
3. Борисюк Борис Борисович [ 0 ] [0.00%]
4. Унанов Тимур Олександрович [ 0 ] [0.00%]
5. Березовський Станіслав Михайлович [ 0 ] [0.00%]
6. Мавров Валентин Степанович [ 0 ] [0.00%]
7. Москальчук Сергій Петрович [ 0 ] [0.00%]
8. Франко Едуард Олександрович [ 0 ] [0.00%]
9. Жак Тома [ 0 ] [0.00%]
10. Петров Андрій Миколайович [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 0
Ilоna Повідомлення # 16
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Перший, у кого проходила лікування, Ребров Олександр Анатолійович, - жодної позитивної динаміки, біль у спині як був, так і залишився після 3х сеансів. Другий Забранський Владислав Володимирович - мануальщик від Бога, поставив мене на ноги, більше не почуваюся старою шкапою, біль як рукою зняв, він найкращий в Одесі.
 
Oлег Повідомлення # 17
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Центрі Здоров'я Порошина" за адресою Щорса 11 лікував мене мануальщик Лосєв Олександр Васильович. Після курсу мануальної терапії біль пішов буквально на тиждень, потім повернувся. Не рекомендую
 
Катерина Повідомлення # 18
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Прізвища та по батькові не знаю, звуть Геннадій, працює в салоні на Великій Арнаутській. За гроші бере всіх без розбору і дітей, і старих. Мати пенсіонерка після його лікування ще 2 місяці в неврологічному відділенні 5-ї лікарні відновлювалася. Не рекомендую
 
Babulia Повідомлення # 19
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Повела онука 16-ти років до Олександра Анатолійовича додому, вулиця Садиківська 21/23, сеанс 10ть хвилин, це масаж і мануальна терапія, видурювання грошей.
 
СергійБудСнаб Повідомлення # 20
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Перевознюк Віктор Григорович в "Оріоні" - 5 сеансів, після яких у мене було загострення. Після нього звернувся до Забранського Владислава Володимировича, вилікував, легше стало і рівніше почав ходити вже після першого сеансу.
 
Геворг Повідомлення # 21
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Бойченюк Лілія Валентинівна - курка не птах, жінка не мануальник. Не рекомендую. Ефекту від лікування не було.
 
Кріс Повідомлення # 22
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую, слабенький мануальний терапевт, Балабан Іван Вікторович працює у фітнес центрі Lady'Class, фітнес-клуб вул. Троїцька, 41.
 
Женатик Повідомлення # 23
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Мисливий Володимир Володимирович - ортопед, травматолог, мануальник. У всіх цих спеціалізаціях не якийсь.
Також ніякий лікар-масажист і мануальний терапевт Олексій Петрович Білаш - рекламується в пошуковій системі гугл як мануальний терапевт, за фактом і масажист ніякий, для жінок може і підійде, для чоловіків слабкий.
Після них вилікував мене Забранський Владислав Володимирович.
 
Alibaba Повідомлення # 24
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарі Єсипенко В'ячеслав Сергійович і Петренко Юрій Валентинович - два чоботи пара. Якщо потрапили до них на лікування, готуйтеся розлучитися з грошима, без результатів. Час і гроші в прірву.
 
ДмитроОлександрович Повідомлення # 25
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Навіть не думав, що моя тема й опитування про мануальних терапевтів в Одесі стане такою популярною) За рік дуже багато людей взяло участь в опитуванні.
PS Прошу адміністрацію форуму закрити тему.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальні терапевти Одеса (Мануальні терапевти Одеса)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: