Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Чи прощати зраду (чи варто прощати зраду?!)
Чи прощати зраду
Антоніна Повідомлення # 16
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднаюся до більшості - такі речі, як зрада, прощати не можна.
 
Ridina Повідомлення # 17
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
НІ і ніколи!
 
Uuuu Повідомлення # 18
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Kate ()
Можна пробачити, наприклад, якщо в нього криза середнього віку, і то я б навряд чи.
ага, тоді будь-яку зраду можна буде звалити на кризу середнього віку.
 
vorontsovanatulya Повідомлення # 19
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б не пробачила.
 
VitaKorsyn Повідомлення # 20
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Був досвід, не пробачила. Мстила так, що запам'ятав на все життя. Не треба було зі мною так поводитися  smile  evil
 
Ksenya Повідомлення # 21
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що все дуже індивідуально, не треба слухати чужих порад, у кожного своє життя, свої жахіття і радості, слухайте своє серце і так і робіть.
 
Afonasiy Повідомлення # 22
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Усе залежить від людини та обставин, за яких зрада сталася.
 
new_ton Повідомлення # 23
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо дуже сильно любиш, важко жити з цією думкою.... Важко пробачити, але й кинути людину, яку любиш, теж важко...
 
belova_e Повідомлення # 24
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Не варто її прощати. Оступившись один раз, парннер оступиться і вдруге, знаючи, що залишиться безкарним.
 
Акапулько-2 Повідомлення # 25
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата vades1 ()
Я вважаю, що прощати зраду не варто! Тепер поясню чому...1) Якщо людина вчинила зраду плотську або моральну, їй просто неможливо потім повірити...

2) Прощати зраду - це означає просто показати свою слабкість на удар у спину...

3) Якщо людина зрадила, то їй чогось у Ваших стосунках не вистачало. Це означає, що якщо Ви навіть переступите через себе, то людина все одно може ще зрадити, адже її якісь потреби незадоволені!

Це тільки Ваш вибір і тільки Ви можете вирішити, чи варто прощати зраду?! Але Ви маєте розуміти, що якщо людина вчинила таке, вона в будь-який момент може так само вчинити (змінити). Вам доведеться самому собі доводити, що таке більше не повториться, бути в напрузі, і все одно таке може повториться...

Краще знайти нормальну людину, яка ніколи Вас не обдурить і не зрадить!
А може, ображатися потрібно на себе? 
Тепер поясню, чому.
1. Якщо людина вчинила зраду, вона, найімовірніше, зробила це не вперше. І ми або не спромоглися дізнатися про це її минуле, або не прийняли це всерйоз, і вирішили, що нам-то вона зраджувати не буде, ми ж не хтось там із минулого, ми - ОСОБЛИВОСТІ.  Таке ставлення часто-густо призводить до страждань. А ситуація була передбачувана, тільки власні гординя і легковажність не дали це побачити.

2. У принципі підступник все одно нікого питати не буде, зраджувати йому чи ні, незалежно від того, пробачили його чи ні. Але він може стати з нашою допомогою нездатним на зраду. Але це якраз досягається, зокрема, і прощенням, але це далеко не єдине, що потрібно, тут комплекс заходів, але без прощення і довіри нічого не буде, в усякому разі, без прагнення здобути і те, і інше.

Але тут треба не образою і здатністю її подолати керуватися, а тим, що корисно для стосунків, а не тим, що їх потенційно руйнує.  Потрібно поставити на перше місце саме стосунки, а не свою чи партнера гордість або образу. До речі, "партнер" - гарне слово. Саме партнерство і чесність із двох суперників, що міряються віртуальними перцями, здатні створити союз.

3. Із цим згодна, у сенсі з тим, що чогось людині не вистачало. Саме тому не бачу сенсу ображатися на партнера, якщо це зрозуміло, а пошукати шляхи (ну, це ж логічно!) для заповнення цієї порожнечі. Тобто, допомогти йому знайти гармонію. І це і є мета союзу двох людей, насправді.
Звичайно, якщо вважати другу половинку річчю, то тоді завжди будуть образи, нерозуміння, непрощення і нескінченне наступання на одні й ті самі граблі.
 
Остапчик Повідомлення # 26
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Ні, думаю, не варто. Хоча, потрібно врахувати за яких обставин, через що це сталося... Але сам би - ніколи не пробачив.
 
yagodka Повідомлення # 27
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
я ніколи не пробачу зраду!
 
Маргарита1245 Повідомлення # 28
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що зраду пробачити не можна. У мене з моїм чоловіком трапився одного разу казус)) За місяць до весілля почала підозрювати його в зраді.  Побачила на сайті перевірку.  І згадала, що в кількох подруг з'ясувалися неприємні моменти після того, як вони вийшли заміж: один чоловік виявився наркоманом, другий був "у боргах як у шовках". Накрутивши себе ще більше, влаштувала вдома скандал і просто змусила свого дорогоцінного погодитися на детекцію брехні. На моє щастя мої підозри не справдилися, а мій коханий був такий прихований, бо готував нам весільну подорож.
 
Natasha3 Повідомлення # 29
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Ні, я б ніколи не пробачила!
 
Elesaveta1 Повідомлення # 30
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Найжахливіше, що може трапитися у стосунках - зрада. Таке не прощається.
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Чи прощати зраду (чи варто прощати зраду?!)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: