Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Каміни
kiko Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Камінні доменні печі, якісно та недорого pech.kiev.ua
 
anluck Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
У Києві зрозуміло, а де мені в Одесі знайти хорошого пічника, який уміє робити такі каміни, порадьте майстра одесити і скільки це коштуватиме.
 
Антоніна Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
у батьків минулого літа камін на дачі в гостьовому будиночку складав майстер на всі руки Владислав Миколайович. Він їм і котел твердопаливний встановлював такого типу. Батьки вирішили повністю від газу відмовитися, перейшли на екологічно чисте паливо. Спробуйте йому зателефонувати 0970418912, а раптом він ще працює.
 
Uuuu Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу в приват скинути контакти пічника, який працював у нас.
 
ВікторПонам Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Не знаю, ризиковано шукати пічника по інтернету. Репутація такого фахівця в обов'язковому порядку має бути підтверджена відгуками і відповідною документацією. А так гроші можуть бути викинуті на вітер.
 
Wester Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
А ми на дачі теж камін зробили, хоча відразу не хотіли. Нас будівельники вмовили - тепер їм вдячні. На Новий Рік і канікули зимові туди їздимо. З каміном так затишно і душевно, особливо в морози...
 
Олеся Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Я давно хотіла зробити камін у вітальні. Але чоловік був категорично проти, ще б пак, адже я його змусила б це робити.Звичайно ж, моя взяла =) Знаєте, він сам не очікував, що фальшкамін може мати такий чудовий вигляд. Тим паче, нічого важкого там немає. Пошукали в інтернеті необхідну інформацію, підібрали матеріали, вибрали інструменти, а чого не вистачило, просто взяли напрокат
 
Nasar Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
хіба що затишно тільки тому, що фактично він, по-моєму, для декору стоїть) Знайомі торік на дачі 180 кв. м. зробили ремонт в античному стилі на кшталт такого, камін поставили в залі, має непоганий вигляд, хоча мені не дуже подобається, більше люблю хай-тек, класика теж більш-менш. У квартиру ще роки 4 тому поставили електрокотел невеликий
 
Metr Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Камін і є для декору і просто для краси, особливо якщо у квартирі, особливо на дачі, якщо капітально побудувати і правильно, тоді можна і дравишки розпалити там.
 
Фонтан Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, не обов'язково там стояти камін, можна, наприклад, такі, як тут, встановити і не морочити голову з кладкою цегли. У знайомих стоїть один із таких, то вони дуже задоволені, мовляв, і погрітися можна, і затишок додає в кімнаті.
 
TheRoad Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Так досить цікавий варіант таких котлів!
 
Uuuu Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
І мені сподобалися варіанти електрокамінів, дуже зручно особливо для квартири
 
bud_sasha Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене дача за містом, не великої площі, то я собі організував опалення каміном. Так, ціни на каміни не дуже низькі, але тут виходить подвійний функціонал - і обігрів, і краса!
 
Nikartemov Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж вважаю, що від відвідування дачі потрібно отримувати максимум задоволення. Чому б, справді, не поєднати витончений камін із паралельним обігрівом усього приміщення?!
 
1Віктор Повідомлення # 15
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за дуже корисну інформацію та посилання.
 
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: