Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Активний відпочинок в Одесі » Дайвінг (Дайвінг)
Дайвінг
Markelov Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
А чи є у нас на форумі ті, хто займається дайвінгом? Розповідайте, де ви це робите? Яке спорядження використовуєте? Як ви прийшли до цього захоплення?
 
Fenrizshura Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Я почала займатися дайвінгом ще в юності, мій батько мене цього вчив, а потім я сама вже зі своїми дітьми стала цим займатися, навіть у чоловіка виник інтерес до дайвінгу, хоч він у мене не екстремал. Здебільшого я плаваю в теплих морях, тому маю кілька мокрих гідрокостюмів із тонкого неопрену. Якщо ж ви збираєтеся занурюватися у воду, температура якої нижче 10 градусів, вам краще взяти сухий гідрокостюм. Можу порадити вам хороший магазин для дайверів "Батискаф", звідти ви зможете замовити будь-яке спорядження для дайвінгу та необхідне обладнання.
 
Гаврило Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Загалом якщо ви хочете товари для дайвінгу купити, водночас цікавить вас якісна пропозиція, тоді зверніть увагу саме на європейські інтернет магазини.
 
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Активний відпочинок в Одесі » Дайвінг (Дайвінг)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: