Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Суперечка з чоловіком (Суперечка з чоловіком)
Суперечка з чоловіком
Пушинка Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, як ви хочете, щоб вас вітали, наприклад, на день народження або річницю весілля? Ми ось із чоловіком сперечаємося, він віддає перевагу, коли як подарунок дають гроші, тоді можна купити те, що потрібно. А мені більше подобаються нематеріальні презенти, просто душевне привітання, наприклад, або якісь нові емоції, стрибок з парашутом, запрошення до театру на хорошу п'єсу. А ви які подарунки любите?
 
PauloKoelio Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене зараз найкращий подарунок - це відпочинок із сім'єю. Багато працюю останнім часом, мало бачу дружину і дітей, а хочеться виїхати кудись на море і спокійно відпочити під пальмами забувши про проблеми.
 
Mallinka Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені головне увага у важливий для мене день, чи то день народження, чи то іменини. Подарунки приймати не вмію і не люблю, а ось щирим привітанням завжди рада. Тільки вони мають бути дійсно сказані від душі. І сама намагаюся для рідних і близьких робити сюрпризи, наприклад, можна замовити привітання на телебаченні й на радіо, тоді навіть якщо людина перебуває далеко від вас, вона все одно їх побачить і почує. А нещодавно знайшла тут музичні листівки, думаю, вони теж багатьом припадуть до смаку.
 
Шахіст Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
А я взагалі подарунки не люблю і день народження не святкую. У моєму оточенні дуже мало рідних і близьких мені за духом людей, від яких я готовий приймати в дар що-небудь.
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Суперечка з чоловіком (Суперечка з чоловіком)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: