Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Як зробити приємно дівчині?! (хочу зробити приємно своїй дівчині)
Як зробити приємно дівчині?!
yagodka Повідомлення # 16
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
заваліть її квітами ))
 
Polinka Повідомлення # 17
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Виконайте якусь її мрію. Мій чоловік, наприклад, дуже уважно стежить за тим, чим я цікавлюся і чого хочу. Я раніше навіть не розуміла, як він це робить, дізнається що і коли мені хочеться. А потім зрозуміла, що я абсолютно просто іноді кажу чого хочу. Якось блукала просторами інтернету і потрапила на цей сайт з оригіналами iPhone 6S. Сказала тільки що класний телефон і не розумію навіщо витрачати стільки грошей на таку техніку) Тепер і в мене є такий телефон. На річницю весілля чоловік подарував, сказавши, що я ж хотіла ))))
 
yelmat Повідомлення # 18
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Кумедно Ви своїм чоловіком "маніпулюєте". Добре якщо це просто так говориться, а якщо з наміром яким? Ось так жінки маніпулюють розумом своїх чоловіків! А потім кажуть "навіть не знаю, як він здогадався, що я цього хотіла?" ) Це все жарти, звісно, сподіваюся у Вас не так )
 
Маргарита1245 Повідомлення # 19
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто потрібно бути чоловіком)
 
Fantasy_writer Повідомлення # 20
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивно тема створена у 2013 році а повідомлення пишуть досі
 
vorontsovanatulya Повідомлення # 21
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Подаруйте їй візит до салону краси, гадаю, це багатьом дівчатам має сподобатися, мені б точно сподобалося, нещодавно з чоловіком були в столиці, то він якраз мені й подарував відвідини салону Джаз, я в них собі тоді шикарну зачіску зробила, а ввечері був шикарний
романтичний вечір у ресторані.
 
Manyunya Повідомлення # 22
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Романтичний вечір (подорож краще) + красиву фотосесію
 
рибка Повідомлення # 23
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
подарунок залежить від смаків дівчини
 
Jates Повідомлення # 24
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій хлопець теж не романтик, але іноді влаштовує для мене романтичну вечерю=) Замовляє смачну їжу (зазвичай у https://osava.com.ua у них дуже смачні суші), вибирає якийсь цікавий фільм. У принципі без усяких там премудростей, все по-простому, але для мене і це приємно.
 
Kira66 Повідомлення # 25
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Що б там не казали, а приємності дівчині приносить увага. Саме вона) Відчуваю це на собі, коли повертаючись з роботи, чоловік приділяє мені увагу всіляко різними способами, хоч у самого цілий день завал на роботі був)
 
Senesy Повідомлення # 26
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
А буває ж так, що не хочеться ніякого приємно? Хочеться, щоб від тебе відстали і не чіпали... Але такий стан дівчини може зрозуміти тільки хлопець, який по-справжньому любить її...
 
Exiousle Повідомлення # 27
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Задовольняти просто потрібно вміти і все!
 
ВікторПонам Повідомлення # 28
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата new_ton ()
зараз багато дівчатам не треба.
Ну-ну, або вам попалася диво-дівчина, якій багато не треба. Або ви шукайте відмазки, щоб їй нічого не дарувати.
 
Slemiosse Повідомлення # 29
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Та зараз особливо й не потрібно бути романтиком, щоб вибрати дівчині подарунок. Все залежить від бюджету, можна замовити доставку квітів додому - sunrose.com Також можна подарувати ювелірну прикрасу, мобільний гаджет. Подивися різні сертифікати в спа-салони, подаруй дівчині релакс. Удачки)
 
Sashok31 Повідомлення # 30
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
можна організувати романтичне побачення на даху висотки)
припрячьте там заздалегідь вино, плед, квіти, а потім приведіть туди свою дівчину подивитися захід сонця))
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Як зробити приємно дівчині?! (хочу зробити приємно своїй дівчині)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: