Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Як зробити приємно дівчині?! (хочу зробити приємно своїй дівчині)
Як зробити приємно дівчині?!
Максим Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Як зробити приємно дівчині?!


Хочу зробити приємно своїй дівчині, але є проблема, я не романтик. Скоро чергова (2) річниця спільного життя і начебто треба щось зробити хороше. А що?
 
vades1 Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо дозволяє фінансові можливості, то звози її до Львова! Красиве європейське місто (до речі на вихідних туди багато європейців приїжджає на вихідні). Якщо поїдете на вихідні, то їй має сподобатися. І недорого і красиво. Багато гарних місць можна знайти і приємно провести час.
 
Kate Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо не любиш громадські місця то найкраще зробити романтичну вечерю вдома. Наприклад замов суші і пляшку вина ну або на ваш смак. Пару свічок і який-небудь подаруночок наприклад кольє. Можна навіть біжутерію.і все буде ок.
 
Polinka Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
ох, подивитися на Вашу аву...

ну, радила б я Вам просто вбити в пошуковик "Як привітати кохану" або щось таке... 
цьому роді. Повірте, Ви знайдете те, що Вам і до душі, і по кишені!
 
Наймиліша Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Розповім про свій досвід. Для романтичного побачення найбільше підійде нестандартна обстановка поза домом. З цієї причини раджу знайти затишну квартирку, наприклад на цьому сайті - kvartirka.com, і оформити її належним чином - повітряні кульки у вигляді серця, свічки, ароматичні палички тощо. Ну і звісно ж тортик або шоколад із шампанським - особисто мені такий варіант дуже сподобався.
 
Evstaf Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю, найпоширеніше це коли на повітряній кулі пролетіти над землею. Красиво і романтично. Явно можна знайти такі прогулянки і запам'ятаються на довго.
 
Lisa5 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Багатьом дівчатам подобаються нові дрібнички. Але якщо ви спілкуєтеся близько, звісно. Як варіант тут дивіться, в Yomoyo зараз розпродажі.
 
Wester Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Kate ()
Якщо не любиш громадські місця то найкраще зробити романтичну вечерю вдома. Наприклад замов суші і пляшку вина ну або на ваш смак. Пару свічок і який-небудь подаруночок наприклад кольє. Можна навіть біжутерію.і все буде ок.
Непоганий варіант, я думаю дівчині буде приємно. Можна замість кольє подарувати щось несподіване, незвичне, наприклад, гарну сукню вечірню, як тут, і замовити стіл у гарному затишному ресторані. Варіантів маса, важливо розуміти і уявити як це все буде відбуватися і на який бюджет розраховуєш.
 
ЮліяЯ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Увімкніть фантазію і з-за всього зможете зробити романтику і як наслідок приємно своїй дівчині!
 
ВікторПонам Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене кохана жінка - бізнес-леді. Хочу їй факсиміле подарувати.
 
Антоніна Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ВікторПонам ()
А в мене кохана жінка - бізнес-леді. Хочу їй факсиміле подарувати.
думаю, не зовсім доречний подарунок. Кожна бізнес-леді в душі все одно романтик. Замовте художнику портрет своєї жінки, обраміть його в красиву рамку. І Ви побачите, як Ваша кохана зрадіє такому подарунку. Згодом цей подарунок стане безцінним сімейним раритетом.
 
Ekmi Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Любити нас треба) і все))
 
new_ton Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Kate ()
Якщо не любиш громадські місця то найкраще зробити романтичну вечерю вдома. Наприклад замов суші і пляшку вина ну або на ваш смак. Пару свічок і який-небудь подаруночок наприклад кольє. Можна навіть біжутерію.і все буде ок.
зараз багато дівчатам не треба.
 
Ksenya Повідомлення # 14
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ekmi ()
Любити нас треба) і все))
це правильно! Але не всі вміють любов висловлювати, а треба б її ще підкріплювати діями. Тут хто як вміє і сюрприз приємний, до речі, на річницю не завадить. А якщо чоловік не романтик, то ось якраз влаштувати романтичний вечір буде для неї величезним сюрпризом. Трохи свічок, трохи смакоти і легкий букетик - ось скромно і затишно.
 
JuliaD Повідомлення # 15
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна подарувати дівчині чудовий романтичний вечір і навіть не один! Мені так мій молодий чоловік робив такий дивовижний подарунок! Ми з ним 3 дні жили собі на втіху в чудовому готелі, сиділи до ранку на пляжі і просто добре проводили разом час!
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Як зробити приємно дівчині?! (хочу зробити приємно своїй дівчині)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: