Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Серйозні стосунки між чоловіком і жінкою (Серйозні стосунки між чоловіком і жінкою)
Серйозні стосунки між чоловіком і жінкою
tartaletka Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже часто чоловіки не хочуть одружуватися. Давайте розглянемо основні причини, чому вони не хочуть узаконювати свої стосунки з жінкою.
 
lottosya Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
На чоловіка не варто тиснути і говорити про шлюб, якщо він не починає цю розмову сам. Дуже часто чоловіки думають, що щойно вони одружуються, вони втрачають свою свободу і це їх лякає.
 
gargana Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Чому чоловік не хоче одружуватися? Причин може бути багато. Можливо, у нього були минулі невдалі стосунки, і він не хоче починати нові, не впевнившись у тому, що жінка, з якою він живе, його єдина. Головне довіряти своєму партнеру і обговорювати всі проблеми, які можуть бути у стосунках
 
diagramma Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Є такі чоловіки, для яких штамп у паспорті як клеймо, і вони тривалий час виправдовують себе, постійно знаходячи причини, чому вони не одружуються. Союз із такою людиною може не виправдати тих надій, які були на нього покладені.
 
kenedi Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Шлюб має бути усвідомлений і бажаний з обох сторін тоді це будуть міцні надійні стосунки.
 
вжик Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що перш ніж узаконювати стосунки, спочатку потрібно розібратися в них від і до. Ви маєте пізнати одне одного. Дуже важливо зрозуміти, чи підходите ви одне одному чи ні, а для цього ви маєте хоча б почитати, який вигляд мають здорові стосунки в цій статті. Я думаю, що ця інформація буде більш ніж корисною та актуальною для вас і вашої пари. Якщо самі не зможете розібратися, тоді можна до психолога звернутися, але не поспішайте розписуватися.
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Серйозні стосунки між чоловіком і жінкою (Серйозні стосунки між чоловіком і жінкою)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: