Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Якою косметикою користуєтеся і чому?! (Косметика в Одесі)
Якою косметикою користуєтеся і чому?!
lottosya Повідомлення # 46
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
у мене різна і аден і мейбелін. креми роблять мені на замовлення
 
Oksana29 Повідомлення # 47
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися новим трендом у сфері доглядової та лікувальної косметики з екстрактом конопель від українського виробника. Бренд Cannabis. Користуюся цією косметикою вже більше року. Вона гіпоалергенна. Дуже задоволена її ефективністю і співвідношенням ціна-якість.
Раніше була прихильницею бренду Vichy, але зараз більшу частину моїх косметичних "паличок-виручалочок" складають креми, маски, сироватки, пінки та скраби бренду Cannabis. Купувала спочатку на MakeUp, але там не завжди є в наявності. Знайшла інтернет-магазин Kremok, де вона завжди є і за прийнятною ціною.
 
indigo0707 Повідомлення # 48
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені більше подобається наша вітчизняна косметика від Pop&Popl, за якістю її можна спокійно назвати професійною:
 
Анна23 Повідомлення # 49
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається білоруська косметика - вона дуже добре підходить до моєї шкіри. Дуже ніжна і приємна, і іноді ще купую Ів-Роше, дорога звісно, але підходить без відмов.
Додано (26.05.2021, 22:42)
---------------------------------------------
Мені подобається білоруська косметика - вона дуже добре підходить до моєї шкіри. Дуже ніжна і приємна, і іноді ще купую Ів-Роше, дорога звичайно, але підходить без відмов.
А ось ще знайшла з сайт з дешевою косметикою, хочу взяти спробувати, врешті-решт тоналка за 15 грн, і помада за 15 грн взагалі не гроші, не шкода, ну врешті-решт пробувати потрібно все.
 
ділок Повідомлення # 50
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені подобається правильно підбирати якісну косметику, не приховую, що часто користуюся путівником по брендах косметики interfax.cоmЦей варіант для мене реально шикарний, бо завжди розгублений, бо не можу визначитися, як зробити вибір на користь хорошої косметики. А так відкрив і розумієш, що потрібно купувати, а що не варто.
 
Ghavonc Повідомлення # 51
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже мало користуюся косметикою!
 
Wetarayo Повідомлення # 52
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Та немає у мене якоїсь постійної косметики, люблю новинки всілякі з косметики, адже бренди на місці не стоять і постійно випускають щось новеньке!
 
svetlana71 Повідомлення # 53
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Користуюся Л Ореаль. Задоволена. Стабільна якість, завжди в кроковій доступності, ціна прийнятна.
 
marinalu Повідомлення # 54
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Я користувалася європейською, але подруга радила корейську косметику.
 
karinadzn Повідомлення # 55
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, хочу собі хорошу умивалку для обличчя. Бажано корейську. У мене нормальна шкіра обличчя.  Можете щось порадити?
 
ma2marina2na Повідомлення # 56
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
можу порадити хорошу умивалку для обличчя Purito Defence Barrier pH Cleanser. Вона підходить для будь-якого типу шкіри.
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Якою косметикою користуєтеся і чому?! (Косметика в Одесі)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук: