Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Якою косметикою користуєтеся і чому?! (Косметика в Одесі)
Якою косметикою користуєтеся і чому?!
Феррарі Повідомлення # 31
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Ейвон, вона якісна
 
Elena Повідомлення # 32
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата користуюся косметикою Mary Kay!
 
Katia123 Повідомлення # 33
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте користуюся Eco Cosmetics мені вона дуже подобається. Почала їй користуватися ще минулого року. Зараз знайшла її в інтернет магазині набагато дешевше ніж в магазинах.
 
Kira66 Повідомлення # 34
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
я різною косметикою користуюся ... найчастіше маски собі роблю на волосся, обличчя тощо)
 
Bonya Повідомлення # 35
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте хороші засоби для волосся...і крем для обличчя зволожуючий хороший. багато перепробувала, не підходить під мій тип...
 
Natasha3 Повідомлення # 36
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за корисні поради.
 
Kira66 Повідомлення # 37
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Антоніна ()
Намагаюся косметикою користуватися по мінімуму, бо алергозалежна.
спробуйте використовувати мінеральну косметику FreshMinerals Мені вона дуже підходить, хоча я теж той ще алергік. У мене, до речі, після того, як почала під час макіяжу її використовувати, значно покращився стан шкіри, мінеральна косметика не забиває пори і не лягає суцільною плівкою, а навпаки нібито покриває тонкою вуаллю, приховує всі недоліки і коригує тон обличчя. Загалом поки один раз не спробуєте, не зможете оцінити всіх переваг.
 
ira19840 Повідомлення # 38
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається корейська косметика.
 
Violetta_ Повідомлення # 39
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Намагаюся користуватися натуральною косметикою, часто фірмова це тільки бренд і все, а результат від неї нульовий, колись купила всю серію Vichy, заплатила купу грошей, а зморшки як були так і залишилися. Зробила торік біоревіталізацію в косметологічній клініці Доктор Ліліана, мені було достатньо 4 процедури, щоб шкіра набула нормального вигляду і підтяглася, тепер тільки користуюся зволожувальним молочком перед сном. Порахувала, що краще заплачу один раз і побачу результат, ніж буду купувати дорогі лінії косметики і просто викидати гроші.
 
Brittany Повідомлення # 40
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
З декоративки - тільки мінеральна косметика зі США, фірми різні, за відтінками підбираю. 
З доглядової косметики дуже подобається наша "Яка" - за її вартості, це просто знахідка. Особливо люблю їхні живильні вершки для обличчя і пінку для вмивання. Шампуні у них, до речі, теж дуже нічого.
 
Vasilisa0001 Повідомлення # 41
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені припала до душі ізраїльська косметика Hikari, у неї дуже класні функції омолодження шкіри, але оскільки вона професійна, я ходжу до салону Етерія, де досвідчені косметологи наносять мені її та дають поради для максимальної ефективності.
 
elen342 Повідомлення # 42
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже подобається косметика BeYu. Помади ідеальні.
 
Vest Повідомлення # 43
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається різна - але в основному це Мейбелін і Лореаль, навіть МеріКей є щось))
 
OksanaDt Повідомлення # 44
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені з МеріКей подобається їхня пудра мінеральна, мені її майже на рік вистачає, беру завжди розсипчасту...їй я вірна. А решта косметики Фаберлік. У мене подруга консультантом у них працює, і мені пропонувала, але я поки не дозріла. Хоча думаю, що варто) Але через неї купую все зі знижкою 20%)) Косметика хороша і вибір великий. Мені підходить, тим більше я не вибаглива, на макіяж мені потрібно рівно 10 хвилин і я готова))
 
Victor070 Повідомлення # 45
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене дружина користується цією косметикою beautyshop протягом кількох місяців. Якщо ще не пробували, то саме час. У будь-якому разі поки не придбаєте на пробу щось - не зрозумієте ваше це чи ні.
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Якою косметикою користуєтеся і чому?! (Косметика в Одесі)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: