Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Якою косметикою користуєтеся і чому?! (Косметика в Одесі)
Якою косметикою користуєтеся і чому?!
Galina Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавить питання: Якою косметикою користуєтеся і чому?!

Прошу відповідати без реклами. Просто відгуки, обговорення та рекомендації...
 
Olivka Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Найрізноманітнішої єдиного універсального бренду немає, можу тільки перерахувати найбільш улюблені - Лореаль, Віші, Мейбелін, Ів Роше, Шанель.
 
katar1na Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Допоможіть будь ласка! У мене дуже суха шкіра. перепробувала величезну кількість засобів, не допомагають. Чи знаєте ви що-небудь з натуральної косметики? У кого така ж проблема допоможіть порадою!

Додано (18.04.2013, 21:58)
---------------------------------------------
Ходила сьогодні до подруги, вона порадила натуральне трав'яне мило Бельді.за складом натуральне. Як ви думаєте, допоможе при сухій шкірі? 
Додано (22.07.2013, 21:35)
---------------------------------------------
Нещодавно відкрила для себе зволожуючий крем для обличчя від компанії "КНК"!!!
Я дуже задоволена=)
Успіхів=)
 
ValeriyaNegnaya Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
З декоративної косметики подобається мері кей, особливо тіні, бо не обсипаються. можу навіть уночі спати, коли з роботи приходжу втомлена і не маю сил навіть вмитися, а вранці встаю, а макіяж, наче щойно нафарбувалася.
 
Nasar Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброї ночі! Скажіть а де можна у нас знайти мінеральну косметику? Мене цікавить наборчик, ось як тут ... Там просто ціни такі, мені на подарунок треба дівчині, може хто підкаже? Заздалегідь дякую!:o
 
Lisa5 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я люблю косметику на натуральній основі, сама, звісно, не роблю, бо вважаю, що потрібно вміти поєднувати компоненти і знати терміни зберігання. Зараз дуже модна органічна косметика, пробувала, сподобалася, але на цьому зупинятися не буду.
 
Lola Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте Дівчата) Раніше користувалася косметикою від Oriflame. Останнім часом вона перестала мені подобатися. Що порадите на заміну?
 
Uuuu Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви користувалися мінеральною косметикою? Я вже більше року користуюся цією продукцією freshminerals. Вона дуже добре лягає і не відчувається на обличчі. Добре підходить для чутливої шкіри.
 
olga20 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Кращого тонального крему від Мейбелін немає, дуже подобається влітку, не "з'їжджає".
 
Karina333 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Досить цікавенько дівчата. варто подумати. клас.
 
OlgaAvdeeva Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну в плані мінеральної косметики я вам можу сказати, що тут критеріїв вибору набагато більше, бо за цією назвою ховається вельми і вельми велика кількість найрізноманітнішої косметики. Я ось свого часу перейнялася пошуком мінеральної косметики для обличчя, у підсумку перелопатила купу форумів і зрозуміла, що підбирати потрібно за реакцією своєї шкіри на дану косметику, і в підсумку у мене всі види косметики від різних виробників.
 
Metr Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
А я от для себе тільки diesel купую. Причому знайшов продавця на сландо і вже не перший місяць замовляю там)
 
Tata244 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Очищувальний тонік для проблемної шкіри з ромашкою CHRISTINA. Відчуття хороші, відчувається очищення шкіри, охолоджує, не стягує і навіть пори трохи очищає. Запах трохи камфорою віддає, але мені навіть подобається.
Додано (27.09.2014, 00:42)
---------------------------------------------
Ще сподобався відтіночний мус Ігора від Шварцкоф якраз те що потрібно, не змінює кардинально колір волосся і надає новий відтінок волоссю, зовсім не сушить і не сплутує, а до того ж приємний запах і зручне застосування.
 
Кароліна Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт!
ОСОБА :
Умивалка - Клін енд Кліа - 3в1
Крем - Чиста лінія зволожувальний аква, чергую з Ейвонським "персик"
Тональний крем - Мейбелін ефітон
Пудра - Евон (чорна упаковка, не з дорогих)
Бронзатор, рум'яна - Манхеттен
Туш - Мейбелін блакитна
ТЕЛО:
Крем для тіла - лосьйон Луросан (Lurosan)
Для рук і ніг - продукція Зюда, зволожувальний крем, ліпокрем, до і після тренувань - деобальзам
 
ivanka Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше користувалася тоном і тушшю Мейбелін, але вони останнім часом так зіпсувалися, дивитися нема на що... Принципово не купую, раніше відчувалася якість. Зараз тон: лореаль дуже подобається, а також косметика буржуа, максфактор.
Але одна в мене проблема: туш! Що я тільки не пробувала, ніколи не знаходила хорошої туші. І дорогі, і дешеві - все одне. Для того, щоб нормально нафарбувати вії, мені потрібно використовувати 3 туші відразу. Дівчата, порекомендуйте хорошу туш, буду дуже вдячна:)
Мені потрібно: об'єм, подовження, екстра чорний колір і все!:)))
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Якою косметикою користуєтеся і чому?! (Косметика в Одесі)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: