Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Шопінг в Одесі » Хто і де одягається?! (шопінг в Одесі)
Хто і де одягається?!
Teloprimo Повідомлення # 16
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Останнім часом онлі Рів'єра.
 
sushko Повідомлення # 17
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Спочатку я дивлюся що є цікавого з пропозицій на сайті netvoucher.ru. Потім іду у відповідний магазин і купую з хорошою знижкою!
 
Nasar Повідомлення # 18
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже сподобався yomoyo: цікаві моделі, якість теж на висоті, та й на знижки можна дуже хороші потрапити
 
Вікторія Повідомлення # 19
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Раджу інтернет магазин brandcod.com і ціни нормальні, і бренди хороші, і розміри збігаються. Є і люксус марки Faith Connexion, Calvin Klein, є і простіше Zara, Maidoma. Все на складі, доставка 1 день. Що ще треба все для всієї родини!
 
juju1002 Повідомлення # 20
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ще той шоппоголік. Тільки не люблю годинами ходити по магазинах, вважаю за краще робити покупки в інтернет-магазинах. Нещодавно замовила собі шалений цілісний купальник у магазині intimo.com. Якість, ціна і сервіс мене дуже порадували.
 
Natali388 Повідомлення # 21
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я одягаюся у звичайних магазинах, тому що там можна нормально поміряти, а ось манікюрні набори купувала в києві
 
Lisa5 Повідомлення # 22
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже подобаються сукні в lanovale.com: обираю на сайті, записуюся на примірку, можна і так приїхати приміряти, але салон весільний, і можливо буде зайнята примірочна нареченою - а це не так швидко))) Особливо коктейльні сукні мені подобаються))
 
Mariana Повідомлення # 23
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я замовила собі пару вечірніх суконь через інтернет на сайті - tanitaromario.ua. Дуже задоволена. Недорого і якісно.
 
Natali38 Повідомлення # 24
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, знайшла магазин, де можна не купувати, а брати напрокат сукні RentABrand rentabrand, це дуже зручно тому, що любить тусити на вечірках)
 
yurijtolm Повідомлення # 25
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Найдешевше купувати речі в китайських інтернет-магазинах, в них можна і непоганої якості речі знайти, дружина користується цим форумом,
для вибору магазину за відгуками, поки ці відгуки нас ще не підводили.
 
Havineri Повідомлення # 26
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила замовлення багато разів - ніхто не обманює. Завжди можна англійською написати китайцям і домовитися. Тільки звертайся до них ввічливо. Якщо самостійно робити замовлення не вмієш знайди тут - sinocom. посередника.
 
montana17 Повідомлення # 27
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Обожнюю цей бренд yomoyocom. Завжди замовляю через інтернет, мені так зручніше, бо немає часу лазити по магазинах.
 
Havineri Повідомлення # 28
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
А ти набери це в інтернеті і набери так - не дорогий інтернет магазин в Україні! Ось що знайшла я - klubok
 
juju1002 Повідомлення # 29
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудово робити покупки в дощову, холодну погоду. Заходжу на klubok, прикупила светр і розумієш, як здорово робити покупки не виходячи з квартири.
 
yelmat Повідомлення # 30
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Я подружці купував тут на ДР клатч, тому що вона мені його сама ж показувала до ДР.
Це вперше я щось купував через інтернет... у підсумку вийшло дуже зручно, не потрібно ходити по ТЦ, вбивати час і шукати не зрозуміло де.
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Шопінг в Одесі » Хто і де одягається?! (шопінг в Одесі)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: