Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ІНТЕРНЕТ ФОРУМ » Заработок в интернете » Заробіток за допомогою мобільних пристроїв! (Заробіток за допомогою мобільних пристроїв!)
Заробіток за допомогою мобільних пристроїв!
Roug Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
З цим додатком AdvertApp я вже забув, коли востаннє поповнював свій мобільний паперовими грошима!) Тепер я просто поповнюю його, переказуючи зароблені грошики з AdvertApp прямо на мобільний! Мало того, я і за інтернет оплачую з цього заробітку, просто виводжу гроші на вебмані або на ківі, а там ще й на яндекс-гроші можна. Хотів сказати що дрібниця, а приємно, але це вже далеко не дрібниця, це класний дохід! Завдання з'являються щодня, протягом дня їх буває до 5-6 штук на добу, іноді й більше. Ціна різна: від 2 рублів до 50 рублів, а бувають і дорожчі, особливо для iOS, ось і рахуйте. Відкрию секрет, завдання з'являються в точний час, перевіряйте щогодини, починаючи з 00 хвилин і до 01хвилини, користуйтеся додатком протягом цієї хвилини туди-сюди, бо автооновлення не завжди спрацьовує, і, напевно, зловите. Як завдання з'явилося, миттю тисніть на нього і тут же тисніть на наступну кнопку, що виникла. Ви зрозуміли? Усе робити треба швидко! Інакше замовлення зловить хтось інший і воно вже буде недоступним. До речі, завдання з'явиться можуть не тільки щогодини, а й кожні півгодини і навіть кожних 15 хвилин! А що це означає? Це означає, що шанси зростають і відповідно і дохід. То при реєстрації ввівши мій код 2a9mh6 вам на рахунок відразу зараховується 5 руб, і тут же з'являються перші 2-3 завдання.
Спробуйте, це не важко, Чекаю вас, мій код 2a9mh6 Бажаю всім успіхів!!!

Мої останні виплати, і те що проект платить!
 
Одеський форум » ІНТЕРНЕТ ФОРУМ » Заработок в интернете » Заробіток за допомогою мобільних пристроїв! (Заробіток за допомогою мобільних пристроїв!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: