Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
На чому б заробити і у що грати щоб виграти гроші?
dueyn Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи граєте ви в лотереї і в які? Чи реально виграти гроші в лотерею, чи це 1 шанс на мільйон - що скажете. Давайте обговоримо це питання.
 
kenedi Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Я роблю ставки на спорт. Частенько виграю нормальні суми грошей. Звісно не все так райдужно, я і програю не без цього, але вже є своя стратегія.
 
teodor Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Чари, звісно, бувають - що один раз купивши лотерею ти стаєш багатієм. Але такі випадки досить рідкісні. Є лотереї в Україні купивши які можна виграти гроші, це Суперлото, Забава, Кено та інші. Більше про те, в яких лотереях можна реально виграти, можете почитати тут https://bit.ly/3pAq7Rv
 
bremen Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рік тому виграв у лото забаву 3000 грн. Не супер багато, але приємно і гроші не зайві. Трохи додав і купив дружині телефон.
 
lukarelli Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу сказати, що майнінг - це складно, оскільки сам не займаюся ним. Точніше, обладнання моє, але я віддав його на хостинг в одну велику фірму. Ілля Бруман, чули про такого? Так ось він її засновник. Почитайте на сайті більш детально інформацію про нього, впевнений, ви теж захочете делегувати. Він одразу вселяє довіру, бо досвідчений і надійний.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: