Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Рейтинг букмекерських контор
Lilem Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з подругою вирішили спробувати трохи підзаробити в інтернеті. Хочемо спробувати поставити ставки в букмекерських конторах. Щоправда, ніколи не пробували, але декому ж щастить. Може хтось більш детально розповість? Може є рейтинг цих контор, куди краще звернутися?
 
OlyaNik Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Найважливіше у виборі контори потрібно дивитися за відгуками, наскільки вони надійні, чи зможуть вони точно отримати виграні гроші. І ще важлива сама назва розкрученого бренду.
 
Tanyushaa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Не знаю, як люди вірять у ці виграші в букмекерських конторах. Краще не вестися на легкі гроші. Вам здаватиметься, що ви виграєте, а насправді будете виносити з дому гроші.
 
Олівія Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Для кожного рейтинг букмекерських контор буде різний. Тому що у кожного свій критерій. Хіба можна так однозначно сказати? Проводяться різні дослідження, моніторяться думки учасників. До однієї думки прийти складно від достатку вибору. Ось мені попався в інтернеті сайт, де вивели свій рейтинг https://bit.ly/2yWvphH
 
Лікаста Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене чоловік робить ставки, він у Паріматч зареєстрований. Раджу цю контору, тому що вона давно працює вже, надійна, бонусів багато різних у них
 
Allusik Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Так зараз багато букмекерів пропонують хороші бонуси для своїх гравців, цікаві умови. Про фрібети чули? Це можливість зробити безкоштовну ставку. Ось тут почитайте детальніше що це таке і хто з букмекерів робить кращі пропозиції по фрібетам https://bit.ly/3noQhnJ Думаю, ця інформація вам точно не завадить
 
Anastasia21 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу звернути увагу на список бонусів за реєстрацію на 1 хбет, це найкраща пропозиція в інтернеті від букмекерської контори, тим паче від такої відомої, адже 1 хбет працює по всьому світу і користується популярністю у любителів робити ставки на спорт. Мені самій подобається слідкувати за турнірами, особливо за тенісом, та художньою гімнастикою, а заодно й отримати додатковий дохід, а з бонусами це взагалі просто навіть для новачка. А ще, Ви знаєте, що в 1 хбет найпривабливіші коефіцієнти, на них виходить хороший виграш
 
galina87 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво )
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: