Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Яку криптовалюту порадите купити?
ХоМкa Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вкласти деяку суму в криптовалюту. Може й справді майбутнє за ними і вони потім коштуватимуть дуже дорого. Що порадите купити і де? І потім як зберігати безпечно?
 
Павук Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви не самотні в очікуванні того, що криптовалюти знову злетять у ціні й досягнуть тих вершин, що були кілька років тому. Але якщо це і станеться, то не зовсім точно. Я не ризикну радити що купити, але порекомендую це зробити тут якщо що https://bit.ly/30canYp . Якщо що, то потім напишіть тут що купили в підсумку. Удачі вам!
 
Пафооос Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю варто вкладатися в біткоїн. У нього ціна дуже хороша і він і далі буде флагманом серед криптовалют. Решта не відомо хто вистрілити може. Тим більше нові криптовалюти виходять.
 
Gardalmaran Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
І кожна нова криптовалюта краща за попередні за своїми технологіями. Тож не вгадати дійсно у що почнуть інвестори вкладатися. Треба стежити за ринком постійно.
 
Xannerot Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Binance Coin - одна з найпопулярніших криптовалют. Цей актив перебуває в сильній залежності від його рідного майданчика. За допомогою BNB клієнти отримують шанс економити на комісіях і брати участь в аірдропах, біржових заходах. Як отримати і заробити Binance Coin раджу прочитати в статті bit.ly/2UtxLAa
 
parros Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
На ціновому графіку є кілька фігур трейдингу, які можуть допомогти вам визначити, що може статися далі. Спочатку вони можуть збити з пантелику, але їх важливо розуміти як частину технічного аналізу.

Висхідні трикутники, наприклад, можуть бути бичачими або ведмежими залежно від ринку і часто вказують на продовження існуючої тенденції. Низхідні трикутники, навпаки, зазвичай є ведмежими і можуть вказувати на те, що на ринку домінують продавці.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: