Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОДЕСЬКИЙ ЮМОР » Одеські анекдоти » Жарти від "Футболу" у третій добірці. (Жарти від "Футболу" у третій добірці.)
Жарти від "Футболу" у третій добірці.
Мандрівник Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
"НАРІЗКА" З КИЇВСЬКОЇ ГАЗЕТИ "ФУТБОЛ" - 3. biggrin

Як перекусити у Франції?
 
У нічному кабаре "Денер-кебабе" один із наших журналістів намагався англійською мовою випросити у продавця-турка ціни на його не вигадливу куховарство. Той ламаною французькою намагався хоч щось відповісти. Зрештою, коли розмова НЕМОГО З ГЛУХИМ стала трохи
дратувати обох, ситуація розрядилася двома короткими репліками:
- От чорт не росіянин попався, ну як йому пояснити?
- Ээээ
, слюшай, тагда гавари па рюсски и нэ марочь голову!

ПИТАННЯ МОЛОДОМУ ТРЕНЕРУ:

- Чому у Вашій команді так мало перспективних молодих українських футболістів?
- Хороших футболістів ще ЩЕНЯТАМИ розібрали...

Демократія і реальність...
 
" /На чолі війська/ ОДИН дурний генерал кращий за двох розумних /рівноправних демократів/";
"Лев на чолі стада баранів завжди переможе /військо/ барана на чолі левів",

УВІЙТИ В СТАНОВИЩЕ...

"Увійдіть у моє становище!" - сказала вона. І він увійшов у її становище, і ще раз увійшов, і залишив її в її становищі...

Чим зайняти американських хлопців, щоб не нудьгували в армії?...

...Евона, штатники погрожують превентивного удару по ІРАРАНСЬКИХ ядерних об'єктах завдати... Вони ж вийшли з ІРАКу - то треба ж американських хлопців хоч якось /практично/ зайняти!

Чемпіонат СРСР: "Металіст"-"Спартак" 0:7
...На світлофорі в Харкові поруч з автобусом "Металіста", який щойно програв - 0:7 - московському "Спартаку", зупиняється асенізаційна машина. Євген Пилипович Лемешко
/головний тренер харків'ян/ - кричить виразно шоферу машини: "Привіт, колего!"
Той здивовано: "У якому сенсі?" - "Так, як і ти, так і я - ГОВНО ВЕЗЕМО..."

ЯК СТАТИ ХОРОШИМ ВОРОТАРЕМ?
"... Ти б знайшов собі БАБУ З ВЕЛИКИМИ СІСЬКАМИ і частіше їх розминав. Може, м'яч тоді навчишся ловити..."

        "Консультант" футбольного клубу...
"... Ось звуть мене помічником-консультантом у різні команди працювати... Ну, який я консультант?... Це все одно, що ти зараз будеш на футбольному полі з телицею перекидатися, у
у чому мати народила, а я стоятиму над тобою і КОНСУЛЬТУВАТИму..."

Виспердос.
"...Ось у Києві 27-го нову станцію метро відкрили - Виставковий центр. А я б назвав станцію за старою КИЇВСЬКОЮ розмовною транскрипцією - ВИСПЕРДОС / ВИСТАВКА ПЕРЕДОВОГО ДОСВІТУ/..."

"Конспірологічна" версія ЦРУ...

ПИТАННЯ: "Чи можливий військовий переворот у США?"
ВІДПОВІДЬ: "Ні. Тому, що у Вашингтоні немає нетамериканського посольства!"

Мудрість Мюнхаузена...

  Жарт життя продовжує. - Тому, хто сміється! А тому, хто дотепно жартує, - ВКОРОЧУЄ!

Перевірка на расизм.

...Це як перевірка на расизм - чи готові Ви видати заміж свою доньку за негра, чи, для початку, абсолютно спокійно сприйняти факт їхньої ПЛОТНОЇ зустрічі /дочки з негром/?

           Хрін вам із гірчицею!
... І італійці ще довго бігали за арбітром, доводячи, що українська "десятка" порушила правила... Хрін вам, італійці, з гірчицею!
 
Одеський форум » ОДЕСЬКИЙ ЮМОР » Одеські анекдоти » Жарти від "Футболу" у третій добірці. (Жарти від "Футболу" у третій добірці.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: