Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Яка товщина плівки має бути, щоб укрити від морозів зе
TheRoad Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Яка товщина плеєнки має бути, щоб укрити від морозів зелень.
 
Ksenya Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну це треба питати у фахівців, а взагалі плівку беруть напевно ту, з якої роблять теплиці, я так думаю.
 
Lisa5 Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Взагалі для таких справ є спеціальна теплична плівка, ми свою замовляли тут sezon.com.ua і вона багаторічна і міцна, а не те що ми купили на ринку, яка розвалилася при першому морозі!
 
1Віктор Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Вирощуванням овочів у теплицях займаюся вже давно і за ці роки знайшов собі надійного постачальника і виробника тепличної п/е плівки. Вона дуже якісна і міцна, витримує багато років інтенсивної експлуатації. А замовляю її в інтернет магазині biolog.com.ua Товщина плівки залежить від площі теплиці.
 
Kate Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкраще брати щільніший, оскільки чим щільніший, тим нижчу температуру витримуватиме.
 
Hasb Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б радив все таки брати агроволокно і бажано, щоб його щільність становила 50 г/м2. Ось такий nasha-stroyka.com.ua можна спробувати цілком, я ним вкривав чимало рослин і з ними поки що все гаразд. Просто такий матеріал витримує температуру до -10 легко і можна не боятися. Я вкутував ним малину, аґрус, троянди, кипариси, виноград тощо. Коротше кажучи, для городника це найкращий матеріал, який варто використовувати для укриття рослин у морози, тим більше екзотичних.
 
колорадо Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
А наскільки ефективне агроволокно ранньою весною? Воно захистить від заморозків?
 
montana17 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Від морозів найкраще спорудити серйозніші споруди з полікарбонату. Бо з плівки - це всього лише парничок. Ми займаємося вирощуванням овочів на продаж, тож у нас велика теплиця, яку спорудили фахівці з однієї фірми. А ось для середнього достатку сім'ї можна взяти невелику вже готову теплицю на imperialgroup.com.ua . Споруда має цілком охайний вигляд, тому не зіпсує вигляд вашої дачі чи будинку.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: