Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Каміни
Jimin Повідомлення # 16
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
камін - це красиво завжди
 
Rita Повідомлення # 17
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім привіт! У мене стоїть піч хороша, але ДУЖЕ величезна. Хочеться її зламати і є мрії про камін. Газу немає, дрова є, багато. Водопостачання від колодязя (насос+система управління від Пампелли).Що можете порадити? Я правильно думаю, що для швидкого нагріву будинку можна використовувати камін з водяним контуром? Яку модель порадите? На камін, крім опалення, ще й дивитися хочеться і грітися поруч, загалом естетика теж потрібна. На що увагу звернути? Може просто звернутися в компанію інженерну якусь (а яку?) і вони все порадять? Заздалегідь дякую всім, хто відгукнувся!
 
romero Повідомлення # 18
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Постав камін і не парся
 
Balu Повідомлення # 19
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю єдиний камін, реально придатний для опалення, - ТЕПЛОДАР ОВ 120 teplodar.in.ua, може, і ще щось є, але цим дружина всю зиму опалювала будинок у 120 квадратів, дуже задоволені.  Єдине зробили доповнення, до каміна прикріплена розводка теплого повітря по кімнатах. І це до речі важливий аспект для збереження тепла.
 
kubikbob Повідомлення # 20
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж вирішив біокамін купити, тим більше що тут ціни цілком доступні. Це дуже красиво погодьтеся, а на сайті, до речі, можна замовити біокамін за індивідуальним замовленням, тож це чудова можливість, якою варто і вам скористатися Біокаміни
 
Nata93 Повідомлення # 21
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім доброго часу доби, а ми нещодавно собі купили класний камін BOLEY розробки голландських інженерів і дизайнерів, головними перевагами цього каміна є те, що він зроблений з високоякісної сталі та й виглядає він дуже красиво. Замовляли його в цьому інтернет-магазині, за ціною цілком нормальний.
 
freeruner Повідомлення # 22
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Простіше просто встановити камін-піч на дровах або вугіллі. Наприклад VULKAN 1. Можна подивитися різні варіанти на drovami
 
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: