Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Саджанці плодових дерев
Exiousle Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Де купити недорого саджанці плодових дерев. У цінах не орієнтуюся. Ось тут domicad.net.ua скажіть, нормальні ціни? Тому, що ціни, одного і того ж сорту - різняться часто.
 
bud_sasha Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно: ціна не завжди запорука успіху. Можна взяти дешево, промучиться рік, а на вихлопі - нічого. Я завжди беру в "Яскравій клумбі". Там і ціна нормальна, і доставляють, а якщо нормально набрати відразу, то і знижку дадуть ))
 
Zazhygalka Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми часто по виставках садово-плодових мотаємося, по-перше, там багато сортів, які не продають у звичайні дні, ну і ціни хороші)
 
МалинкаМалинівська Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Не порівнювала за ціною, але скільки купувала через флоріум - майже вага приймається без проблем.
 
Kate Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу купити черешню. Потрібно щоб були плоди красиві, середньою масою по грам 5, порадьте щось.
 
Hasb Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовив днями саджанці яблуньки "Райська плакуча" на . Опис мене привабив: пишуть, що смак у них кисло-солодкий, наша сім'я тільки такі й любить. Я вже купував у них саджанці дерев, мені сподобалося пакування: коріння саджанців замочують у глиняній бовтанці, через це коріння не підсихає під час транспортування. Упаковка дуже цілісна і надійна.
 
ElenaS Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Краще купувати саджанці не в інтернет-магазинах, а у перевірених продавців, а ще краще - у знайомих.
 
Sava Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Це, звісно, не плодове дерево, але зараз триває акція в розпліднику на купівлю ягідного тиса spsad.com.ua. При купівлі від двох рослин, можна отримати безкоштовну доставку.
 
Homa Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Не забудьте саджанці відразу ж обробити хорошим інсектицидом. Я обробляю засобом Престо, але ви можете скористатися будь-яким іншим засобом на рівні з ним. Робити це треба вже через місяць після того, як саджанці прижилися.
 
Nata93 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім доброго часу доби, можу вам порекомендувати ось цей сайт agrolinija.ua на ньому ви можете знайти дуже корисні речі для саду та городу. Ми, наприклад, часто в них замовляємо різне насіння та засоби для захисту дерев. У них нормальні ціни і з доставкою жодних проблем не виникало.
 
Роман85 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
На Бджілці купив собі кілька кущів лохини різних сортів, подивлюся як приживуться. Про доставку нічого не скажу, ми з дружиною купували кущі у них у садовому центрі, але сама якість мені сподобалася. bdzilka
 
Kukolka Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Я насіння купую де його бачу, заодно і перевіряю якість, теж саме і з добривами, цього разу випав на bast-nord. com. ua . Без добрив поганенько в мене росте
 
Tortik Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Я свої саджанці купувала на biogardis. Взяла вишню, грушу, яблуню і обов'язково черешню. Дуже її люблю. Усе прижилося.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: