Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Охорона дачі
yelmat Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене під Одесою є дача, і мене не давно там пограбували. Я зрозумів, що потрібно щось робити, у такий час не можна без охорони щось залишати. Знайшов на irs.ua зовнішні відеокамери. Підкажіть які саме хороші, як поставити і скільки штук буде раціонально встановити?
 
Polinka Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, все залежить від передбачуваної охоронюваної площі. 
Бувають дачки, де однієї достатньо. А оптимально 2 шт. на вулиці (передній і задній двір) і одна-дві в будинку. Які камери - це тільки Ваші фінансові можливості!
А взагалі - собаку ще величезну я б завела )) крім камер ))
 
yelmat Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, у будинку обов'язково потрібно поставити і на задньому дворі. Собака добре, але, на жаль, це не зупинить грабіжників, потрібно в будь-якому разі щось крім.
 
Salenko Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Наскільки ефективним буде встановлення камер без системи сигналізації, якщо на дачі ніхто не живе? Адже грабіжник легко зможе виявити, а потім знищити пристрій зберігання запису. Можете, звичайно, спробувати через інтернет під'єднатися до стріму за допомогою хорошого смартфона. Тоді на душі спокійніше буде.
 
ВікторПонам Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Ще сигналізацію раджу поставити. Вона надсилатиме вам повідомлення про найменші рухи, що відбуваються, коли вас немає вдома.
 
Zazhygalka Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Камера... мені здається, що така охорона діє, коли ти сам перебуваєш у цьому приміщенні... ну побачиш ти через місяць, що хтось у масках залазив до тебе і все виніс... і що? Кого ловити, де шукати?
 
КаринаКолесник Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Камера потрібна з охоронцем разом
 
montana17 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
За камери знаю, що примудрилися і їх красти.
 
Hipster Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі
 
Janna Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б рекомендувала поставити сигналізацію. Ось Техносистеми Плюс, наприклад, адекватні ціни і хороша фірма, вони самі монтують сигналізацію, швидко виїжджають на місце. Ми ставили сигналку від них рік тому, коли їхали у відпустку на два тижні і не було на кого залишити квартиру.
 
karolina_yakovleva Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Охорона має бути комплексною, починаючи від сигналізації, закінчуючи відеоспостереженням. У магазині охрана.юа є все необхідне за найнижчими цінами.
 
Rigik_Pigik Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Встановлення, якість і кількість залежить від умов розміщення камер, розмірів території та будинку. Та й що вам дадуть камери. Дізнаєтеся хто до вас лазив і що потім, морду бити будите? Краще сигналізацію, це не дорого і надійніше ніж камери. Адже в іншому випадку все одно пограбують. Не залишайте нічого цінного або заселіть мешканців на зимові пори року.
 
Komkov Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
А у скільки охорони приватного будинку обходиться на місяць?
 
Zartana Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
А ще можна собаку завести
 
Yreccc Повідомлення # 15
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Я б вам порадив встановити камеру або датчик руху, за допомогою чого ви б могли контролювати процес спостереження навіть сидячи вдома. Встановлював собі в гараж охоронні системи безпеки, замовляв на www.forter.com.ua Встановлення робив самостійно.
 
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: