Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Як ви позбуваєтеся комах?
Віоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Поки у нас відпустка, вирішили всією сім'єю провести час на дачі. Вечорами ми любимо проводити час на подвір'ї і їсти всілякі смаколики з чоловіком і дітьми. Але комарі та різні мошки не дають нормально посидіти. Як можна ефективно позбутися комах?
 
Дрюлька Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми, коли ходимо вечорами на вулицю, я себе і дитину, бризкаю спеціальним спреєм від комарів. Начебто допомагає, але вистачає його не надовго. Так що вам потрібно буде запастися з собою.
 
Єгорівна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене торік дитина заснула в колясці на вулиці. І я, по дурості, забула прикрити її москітною сіткою. Її так сильно покусали комарі, що зараз я не ризикую сидіти довгий час на вулиці вечорами.
 
Малина Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, за такої спеки сидіти на свіжому повітрі набагато приємніше, ніж перебувати в будинку. Але не завжди можна посидіти комфортно, коли дратують комарі, міль та інші комахи, що летять на світло. Автор, як варіант, ви можете взяти на пробу спеціальний вуличний знищувач комах. Купити його можна в різних магазинах товарів, де продають все для дому, кухні або дачі.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: