Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Готелі та мотелі Одеси » Де зупинитися? (Де зупинитися?)
Де зупинитися?
Молода Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Минулого року приїжджали в Одесу на відпочинок на п'ять днів, зупинялися в готелі. Але не сподобалося через погане прибирання, та й обслуговування загалом. Цього року теж збираємося з чоловіком на тиждень до Одеси, порадьте хороший готель, бажано біля моря?
 
Krot Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
А чому не розглядаєте відпочинок у пансіонаті або санаторії? Харчування готове, своя пляжна територія, можна і якісь лікувальні процедури зробити.
 
Молода Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Пансіонат із санаторієм навіть не розглядаю, оскільки на відпочинку я не дотримуюся режиму. Я люблю довго поспати, ввечері відвідати дискотеку або ресторан. Влаштовуємо собі в номері романтичні вечори.  Не дарма ми з чоловіком одні їдемо на відпочинок.
 
Ivannka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б теж хотіла так відпочити. Але, на жаль, завжди їжджу з дітьми до моря. По-перше, оздоровити їх потрібно. По-друге, особливо нікому їх і залишити. Але пансіонати теж не люблю, бо харчування в них завжди занадто дієтичне, а дітлахам зовсім не смачне, тому доводиться шукати квартири або готелі біля моря в Одесі.
 
Krot Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Тільки читайте відгуки клієнтів, оскільки картинка й опис послуг може бути одними, а насправді все не так. Вдалого відпочинку!
 
kot_muar Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Пошукайте краще квартиру ну або хостел. Гостинці невиправдано дорого. Їсти можна поза домом, прибирати не потрібно - якщо не свинячити. Навіщо переплачувати. Тим паче що відпочинок в Одесі доволі не дешевий.
 
Lorelai23 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Готель Монарх - звідти шикарні краєвиди з вікна відкриваються прямо на море.
 
Mariia6 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, підкажіть де можна зупинитися, що б було комфортно і бюджетно)
Додано (12.07.2021, 14:06)
---------------------------------------------
Зупинялася в готелі "NEMO" але там дорогувато. З бюджетних можу порадити готель "Маринара".
 
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Готелі та мотелі Одеси » Де зупинитися? (Де зупинитися?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: