Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » Машина для дівчини (Машина для дівчини)
Машина для дівчини
Lisa5 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене подружка хоче купити собі машину. Що порадите взяти з малолітражок? Так що б на ній було комфортно їздити і витрата була не великою. Смарт не пропонувати, як на мене це не дуже зручна в плані комфорту машина.
 
Exiousle Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б порадив брати Mitsubishi Colt. Машинка цілком вдала собі вийшла. Досить компактна і не вибаглива в обслуговуванні. Нехай подружка подивиться тут, там досить багато пропозицій щодо цих машин. Ціна за машину 2010 р.в. в середньому 7-8 тис., що як на мене не погано за таку машинку.
 
Ksenya Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені Тайота подобається.
 
ВікторПонам Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
у мене в дружини Peugeot 308. Дарував їй три роки тому на народження сина. Вона задоволена. За три роки машину взагалі не лагодили, хіба що масло міняли. Брали в лізинг тут ulf.ua, тож масло, оскільки це було частиною гарантійного обслуговування, нам міняли безкоштовно. Щодо витрат: невже ваша подружка збирається так багато їздити, що у неї буде велика витрата? Мені здається, цьому навіть не варто приділяти увагу.
 
vorontsovanatulya Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хочете взяти недорогу малолітражку, беріть китайський авто, у мене вже третій рік Чері К'ю К'ю, їздить без проблем, на жодній серйозній поломці, витрата 5л, із запчастинами проблем немає, так що, на мій погляд, це найкращий бюджетний варіант.
 
Zazhygalka Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені дуже подобається або велика тойота, або вже тоді маленький смартик, не знаю ось такі в мене вподобання)))
 
Hasb Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Для дами, особливо якщо це її перший автомобіль, чудовими варіантами можуть стати такі малогабаритні і малолітражні представники свого класу, як Daewoo Matiz, Chery QQ, Hyundai Getz і i10, Skoda Octavia хетчбек, Toyota Yaris, Kia Picanto, VW Golf, Fiat Punto/Panda і так далі. Ну якщо я вже мало перерахував варіантів тоді самі дивитися на усіляких автобазарах типу http://avtobazar.ua/avto/chery/kiev/ за своїм бюджетом, виділеним на купівлю авто. Якщо узагальнити, то для жінки потрібне авто невеликих габаритів, бажано, звісно, з наявністю гідро/електрокерма, кондиціонера і електросклопідйомників хоча б. Оку і Смарт я б не брав, але це суто моя думка.
 
Kate Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, таки варіанти авто що ви перерахували найбільш ідеально підійдуть дамам. А Смарт мені подобається до речі )
 
Дексар Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дружині взяв Кашкай - зручна і містка машина, дружина відвозить дітей до школи, а в цю машину легко стали два автокрісла. Великий багажник - для дитячого транспорту і покупок. Є вся необхідна електроніка, а також все необхідне для безпечної їзди.
Зараз обираю зимові шини  і можна вважати що дружина-автоледі до зимового сезону готова.
 
Zazhygalka Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Непоганий варіант Golf можна невеликого розміру взяти, до речі я нещодавно на свій новий підлокітник в машину купувала, може хто шукає можете подивитися. Ще замислююся, може, вже час щось із шинами зробити, такі вони в мене вже страшненькі.
 
Денис85 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, підкажіть, яку машину взяти дружині - смарт чи тойоту яріс?
У неї зараз Хонда 2001 року, непогана машина, проте сильно відстає за комфортом від сучасних авто.
Знайшов фірму, яка займається терміновим автовикупом expressvykup.com, планую продати її машину і купити нову. Тільки потрібно визначитися яку. Дуже сподіваюся на ваші поради.
 
Uuuu Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я через аукціон у США взяла за нормальною ціною Audi A4 Тільки залишилося дочекатися, коли машина перепливе океан. Але воно того варте, за таку ціну у нас автомобілів такого якісного рівня взагалі немає. Обійшлася всього в 10200 доларів.
 
seamanforum Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
у мене в дружини Смарт зараз - зручно для міської їзди, легко паркуватися. Мінус - тільки два місця. Якщо дві дитини вже ніяк...:( Зараз думаємо над купівлею іншої машини. Хочемо nissan leaf купити, думаю теж буде дуже зручний. Та й за ціною недорого, якщо брати зі США. Знаю хороших посередників у цій справі.
 
hytasa Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
через Америку довго і не надійно
 
maslok Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Візьміть Матіз -у мене такий уже рік, єдиний мінус це погані базові шини, я їх відразу поміняла на Nokian Nordman SX 155/70 R13 і стало набагато комфортніше і прохідність стала кращою...
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » Машина для дівчини (Машина для дівчини)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: