Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » Машина для дівчини (Машина для дівчини)
Машина для дівчини
Kukolka Повідомлення # 16
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
не згодна з Вами, якщо самостійно тоді ймовірність велика, що довго буде, а якщо звернутися до потрібного сервісу, тоді буде і надійно, і в строк, наприклад, сюди можна звернутися - service-gas
 
NastyaSim Повідомлення # 17
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені якщо з жіночих компактних, то Daewoo Matiz до душі, я була за кермом такої автівки і почувалася досить комфортно) Ми з чоловіком останнім часом дуже багато часу провели на Авто Ріа.  Бачила там досить класні моделі компактних машинок і ціна нормальна, вибір великий. Я думаю на такому порталі завжди зможете вибрати, що до душі
 
Пал-Палич Повідомлення # 18
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, на цьому сайті досить великий вибір, можна добре помоніторити ціни. Я, до речі, кілька разів потрапляв так, що прям ну дуже вигідні були пропозиції. А однозначно сказати який автомобіль саме для дівчини неможливо) Дівчата різні бувають і смаки в них різні) мені здається, можна подивитися на сайті, вибрати що більше до душі, а потім вже поїхати на тест-драйв, посидіти в машині, спробувати як їй. І потім вирішувати.
 
Brtist Повідомлення # 19
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Нокіан не погані але все таки мішелін що за ціною що за якістю краще я беру на всі машини зиму і літо! Вже років 5 або 6 навіть, точно і не згадаю
 
Donowan Повідомлення # 20
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
А Мішлен?
 
Одеський форум » АВТО- І МОТОТЕХНІКА » Купівля авто- і мототехніки » Машина для дівчини (Машина для дівчини)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: