Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Ресторани та кафе в Одесі » Інтер'єр ресторану (Інтер'єр ресторану)
Інтер'єр ресторану
Пафооос Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу до настання курортного сезону зробити ремонт у своєму ресторані і хочу повністю переробити його інтер'єр. Порадьте якогось дизайнера.
 
Gardalmaran Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
А в якому стилі ви хочете зробити новий інтер'єр?  Гарний час вибрали для ремонту, тільки напевно після Нового року? І правильно що шукайте дизайнера професійного. Це здається, що все просто, але насправді це справжнє мистецтво. Можливо, тут вам хтось підійде. Але в Одесі їх не мало думаю. Я сам поки що з ними не працював ще.
 
ХоМкa Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден, що дизайн інтер'єру краще довірити досвідченому дизайнеру, адже на скільки буде успішним ресторан, залежить і від його дизайну в тому числі.
 
Павук Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б точно не зможу красиво оформити ні те що ресторан, навіть свою квартиру. Мені якраз її дизайнер оформляв. Дуже здорово зробили все. Якщо знайду контакт, можу запитати в неї, чи робить вона дизайн ресторанам.
 
Fendi Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж актуально
 
Мая Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені актуально
 
Одеський форум » РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК » Ресторани та кафе в Одесі » Інтер'єр ресторану (Інтер'єр ресторану)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: