Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Ющенко Тетяна Олександрівна Одеса відгуки (Ющенко Тетяна Олександрівна Одеса відгуки)
Ющенко Тетяна Олександрівна Одеса відгуки
Філіпа Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Ющенко Тетяна Олександрівна Одеса відгуки

Добрий день! Хочу запитати поради, мені порекомендували звернутися до гінеколога Ющенко Т. А., як ви вважаєте це грамотний фахівець, до неї можна звернутися. Якщо лікувалися у неї, залиште свій відгук про результати лікування.
 
Camilla2020 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Філіпа, мені не сподобалася вона від слова зовсім.  Поставила ановуляторний цикл і аменорею через затримку в 3 дні. Сказала, щоб місячних не чекала цього місяця, вони прийшли наступного дня після відвідування.  Вважаю її некомпетентним фахівцем, тому що грамотний лікар відразу бачить, що організм готується до циклу.
 
Алюся Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж, Філіпа, не можу її порадити, під час первинного прийому вирішила мене розвести і призначила всі аналізи світу, вийшла з її кабінету і вирішила проконсультуватися з іншим лікарем. За рекомендацією звернулася до Ізбаша Олега Івановича, призначив тільки конкретні аналізи, щоб встановити причину, встановив і підібрав мені правильну терапію, після якої я змогла позбутися своєї проблеми.
 
Dana1990 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
І я хочу поділитися своїм досвідом лікування у Тетяни Олександрівни. Здала аналізів на 8 тис. гривень, а результат 0! Діагноз так і не був встановлений.  Мені з моєю ерозією шийки матки допомогла Лихачова Л.Є. Я їй дуже вдячна і вам раджу її.
 
Alinka44 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Філіпа, не ходіть до неї, все одно толку не буде. Була у неї на прийомі тричі, даремно викинуті чималі гроші, ніякої допомоги. Як була зі своїми проблемами, так і залишилася, поки не звернулася в клініку "Лікаріум" до Лихачової Лариси Євгеніївни, вона дуже грамотна лікарка, все пояснить по обстеженню, як і навіщо, ефект від лікування перевершив мої очікування. Дуже рекомендую Ларису Євгенівну.
 
Eremeeva Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Філіпа, я не знала і звернулася до першого ліпшого лікаря Ющенко Т.А. призначила біопсію шийки матки абсолютно безпідставно, мазок на цитологію був чудовим. Пізніше, вирішила проконсультуватися з Ізбаш О.І. він сказав, що підстав для цієї процедури немає і за моїми аналізами у мене все в нормі. Робіть висновки самі.
 
Ніна22 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, ви абсолютно правильно описали методи лікування у Тетяни Олександрівни. зі свого досвіду ходіння по гінекологах, можу виділити тільки Ізбаш Олега Івановича і Лихачову Ларису Євгенівну.
 
Nastua07 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дайте, будь ласка, координати Лихачової Л.Є., і ще вона веде вагітних?
 
Dana1990 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Лариса Євгенівна спостерігає вагітних, вона приймає в клініці "Лікаріум", записатися можна за номерами телефону: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Anni1 Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Поділіться ще телефончиком Олега Івановича, була в нього раніше гарний фахівець, ось контакти загубила.
 
Алюся Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Олег Іванович приймає в Мега Сані на Толбухіна, його особистий номер телефону - 0674806462.
 
Філіпа Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі велике за відгуки, я зрозуміла який вона "фахівець"!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Ющенко Тетяна Олександрівна Одеса відгуки (Ющенко Тетяна Олександрівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: