Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » Відгуки про салони краси в Одесі (Відгуки про салони краси в Одесі)
Відгуки про салони краси в Одесі
badger42 Повідомлення # 16
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Гель-пілінгів випробувала, не скажу, що багато, але й не мало. Один з останніх став гель-пілінг Pro You Eco Natural Natural Peeling Gel, сподобався, приємно потішив мою шкіру і мене!)))
Користуюся 2 рази на тиждень. Легко наноситься, тонким шаром на чисту і суху шкіру обличчя і декольте, крім зони навколо очей і рота. М'яко помасажувавши, прибираю спонжем утворені катишки, які відлущили шкіру. Після застосування помітно, як вирівнюється тон шкіри, очищаються і звужуються пори. Супер засіб дешевше купити тут ramosu.c om.u a!!!
 
olga1989 Повідомлення # 17
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
робила собі процедуру карбонового пілінгу в салоні Ліліани, дуже раджу
 
Inna_S Повідомлення # 18
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Послугами салону краси Етерія користуюся відносно недавно, але результатами їхньої роботи задоволена. Можна відзначити хороших
фахівців і якісну косметику, яка приносить результати. Пройшла
тут кілька процедур. Найбільше тут мені сподобалася мезотерапія. Вона
дає досить швидкий і хороший ефект. Також вважаю правильним, що процедури
тут підбираються після консультації з дерматологом. Можна бути впевненим, що
вони будуть корисними та підійдуть для шкіри.
 
Irina_Marcenko Повідомлення # 19
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу залишити свою подяку косметологам салону краси Етерія. Завдяки їхнім старанням моє обличчя залишається красивим, а шкіра здоровою. Відвідування
їх дало змогу позбутися ознак вікових змін і перших зморшок, що починають проявлятися.
змін і перших зморшок. Тепер моя шкіра має підтягнутий, свіжий і
більш молодою. Велике спасибі за це.
 
kubikbob Повідомлення # 20
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене дружина нещодавно вирішила зробити собі ліфтинг. Все необхідне для цієї процедури купувала у них multimed.cоm . Загалом вийшло досить красиво і не дорого. Та й каже що це довговічно.
 
Lar1967 Повідомлення # 21
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалося обслуговування в цьому салоні краси. 
Приходжу сюди кілька разів на місяць із колегою по роботі. Етерія допомагає нам 
підтримувати себе в гарній формі та зберігати свою красу. Косметологи тут 
дають справжню професійну турботу про шкіру, плюс якісна косметика. 
Тут не тільки можна пройти процедури, а й отримати цінні поради щодо 
домашнього догляду за собою.
 
Надюша Повідомлення # 22
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
В Етерії проходила курс боротьби з пігментними плямами. На жаль, наше південне сонце буває дуже активним. Серед процедур були відбілювальні маски, мезотерапія. Моя шкіра набула світлішого вигляду й до того ж свіжішої, молодшої. Зараз і далі відвідую їх регулярно для догляду, щоб зберегти шкіру молодою та свіжою.
 
natalipomanova2006 Повідомлення # 23
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Записалася в Етерію 
кілька місяців тому. За цей час пройшла низку сеансів мікроголчастої 
мезотерапії, зволожувальні процедури. Позитивні результати почала помічати 
незабаром після початку процедур. Зменшилися зморшки, ті, що були більш 
дрібнішими - взагалі зникли, шкіра стала більш рівною та помолоділою. Зменшилося і 
друге підборіддя.
 
lizaliza Повідомлення # 24
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
В Етерії обслуговуюся недавно, але салон мені вже встиг сподобатися. У роботі косметолога відчувається професіоналізм і саме турбота про
твою шкіру. Тут не намагаються впарити тобі непотрібних процедур, а перед тим, як
щось робити обов'язково проводиться діагностика. Уже пройшла тут кілька
процедур зі зволоження і моя шкіра після них стала свіжішою. Стали меншими й
зморшки.
 
Victor070 Повідомлення # 25
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас грибок нігтів, то необов'язково йти по салонах кросати. Є хороший і перевірений засіб mycosan.ua , який ефективно допомагає в цьому випадку.
 
Tanyated26 Повідомлення # 26
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій син неодноразово робив чищення обличчя, але все проходило боляче, довго відновлювалася шкіра, доходило навіть до сліз. Коли вирішили скористатися послугами салону Етерія - отримали протилежний результат. Мій син нарешті вилікував хронічне захворювання шкіри, тепер може не соромитися і бути серед дівчат красивим хлопцем.
 
Ulyana414 Повідомлення # 27
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу порадити салон Етерія для тих, хто хоче завжди бути на висоті. Я як телеведуча, маю в кадрі завжди світитися, і косметологи салону мені допомагають із цим на всі 100%!
 
Євгеніяперукар Повідомлення # 28
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта, великий досвід у роботі зі складними фарбуваннями (виведення плям, вихід з мелірування і чорного кольору, чисті попелясті блонди, виправлення попередніх невдалих фарбувань...). досвід роботи і навчання в Європі! 096 703 42 00 (Вайбер підключений) Євгенія
 
Alia Повідомлення # 29
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Ваш салон Етерія сильно спамить красивими відгуками. Не дуже той салон, співробітники якого мають час таким методом себе піарити!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » Відгуки про салони краси в Одесі (Відгуки про салони краси в Одесі)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: