Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » Відгуки про салони краси в Одесі (Відгуки про салони краси в Одесі)
Відгуки про салони краси в Одесі
lisa Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки про салони краси в Одесі


Прошу всіх залишати відгуки або рекомендації про салони краси, що знаходяться в Одесі... Хто і куди ходить? Вартість і звичайно ж якість послуг...

Я Всім рекомендую "Шаггі" - салони краси в Одесі. Це мережа салонів краси, сама ходжу в "Шаггі-Тайм" на вулиці Канатній, 81... Подобається і ціна, і якість...
 
ptax1000 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка! Моя Вам порада, уникайте косметологічного центру "Еласко" вул. Пантелеймонівська 88/1. З таким ставленням до клієнтів і нахабним обдурюванням щодо знижок (в особі директора Добриніної О.В.), я зіткнулася вперше.
 
denty Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Класіко!!! Огидні адміністратори і майстри, 2 рази фарбувала волосся і 2 рази залишилася не задоволена, жахливо перепекли, з кольором не вгадали і навіть не вибачилися!!!Більше до них ні ногою і вам не раджу!!!
 
smyle Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Економічна продукція Revlon Professional
 
 Все в нашому житті має властивості дорожчати. На жаль, це стосується і продуктів для догляду за волоссям. У жорстокій боротьбі бренд Revlon Professional
підкуповує своєю фантастичною економічністю продукції, якої вистачає не на
один місяць постійного використання. Це зумовлено тим, що в технології
виробництва застосовуються тільки високоякісні складові, розроблені
спеціально для професійного використання в салонах краси. Уся продукція
бренду сертифікована всіма міжнародними стандартами якості та по праву вважається еталоном якості у світі косметики для професіоналів.
Економічність продукції
відіграє також вирішальну роль для покупки его для домашнього використання або для
роботи в салоні краси. Якщо Ви порахуєте витрату в процесі використання стандартного 250 мл шампуню, то Ви відкриєте для себе несподіваний результат - він дешевший, ніж інші конкуруючі продукти, у кілька разів!
Більш докладно на сайті bestlook.in.ua
 
Foci1 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
16 років тому відпочивала закордоном і побувала в "руках" перукаря міжнародного класу. повернулася і всі ці роки перебувала в розпачі, користуючись послугами перукарів в Україні. і ось... кілька місяців тому одна моя знайома приїхала з Одеси з приголомшливою зачіскою surprised, застосувавши всі можливі методи розпитування, я дістала адресу майстра, який зробив із моєї подруги просто кіно диву. Не довго роздумуючи рвонула в Одесу з адресочком, благо зараз з квитками не напружено. Дівчатка що я можу сказати, у вашому чудовому місті працює діамант! я вже вдруге їжджу на фарбування (перший раз вона приводила до тями моє волосся, змиваючи той жах, який намалювали мені у Львові), навіть не пофарбована й повністю не перестрижена (тому що мені настригли чубчик, який зараз змушена відрощувати), я почуваюся просто королевою краси. Мої знайомі та близькі засипають мене компліментами. клієнти в салоні цієї майстрині перетворюються на очах! я не просто рекомендую, я настійно рекомендую Про ціни...у нас у Львові за таку ціну в салонах фарбують фарбою середнього класу. Вона працює на дорогій косметиці преміум класу. мені навіть виходить дешевше з'їздити до неї за 700 км і отримати Супер результат ніж фарбуватися в далеко не дешевих салонах у себе в місті
 
Маринка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже подобається Б'юті Кристал салон. Знаходиться на Рішельєвській. Там дуже грамотні фахівці працюють, саме косметологи. Усе пояснять, підкажуть, розкажуть. Підберуть щоденний догляд. Мені допомогли вилікувати шкіру. Тепер ходжу тільки туди! Регулярно роблю у них відновлювальні процедури на основі ізраїльської косметики. Дуже рекомендую всім друзям і знайомим!
 
Anastasia3 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
А я собі зробила приголомшливу зачіску))))Постриглася в салоні Моцарт на Ланжеронівській, 13. Але не просто як зазвичай
ножицями, я зробила собі інноваційну стрижку (так вони її називають), тобто.
спеціальною машинкою прибираються по всій довжині посічені кінчики, не зачіпаючи
довжини волосся! Це дійсно здорово!)))) Так як я можу відрощувати волосся,
водночас воно має доглянутий, здоровий вигляд і акуратну стрижку))) Стрижка мені
обійшлася в 1000грн, але воно цього варте повірте)))) Всім раджу))))
 
Darrina Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відчувала комплекси через пігментацію на обличчі. Відпочиваючи в Одесі у сестри, відвідала центр Етерія на Рішельєвській. Тепер можу сміливо ходити по вулиці. А раніше нічого не допомагало.
 
Veleta Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в захваті від салону Ольги Медведєвої. Подруга порекомендувала, тепер тільки там роблю собі всі косметологічні процедури... Персонал просто супер, а ефект від масок помітний одразу після проходження курсу... так що з чистою совістю рекомендую olga-medvedeva.com.
 
sinkona Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
У салон Етерія на Рішельєвській 30, я прийшла за порадою подруги. Я дуже люблю море і пляж, але пігментні плями під сонячними променями, що перетворювалися на подобу материків на глобусі Землі, - це не тільки не гарно, але і вкрай неприємно. У салоні насамперед мені надали консультативну допомогу і тільки після отримання гарантій, я погодилася на процедури. Результат, як то кажуть на обличчі, плями зникли!!! Я можу сказати тільки одне - мені допомогли!!!
 
Irina_75 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Користуюся послугами салону Етерія Одеса вже протягом півроку. За цей період переконалася в тому, що
немає нерозв'язних проблем, якщо ними займаються справжні професіонали. Я не
відкрию секрет, що після сорока доглядати за шкірою обличчя досить складно, потрібно
правильно підбирати маски і креми, але і це не найголовніше, врятувати від зморшок
може якісно і головне правильно зроблений масаж і в Етерії, я отримала
те, на що сподівалася. Сьогодні у мене чисте і не поцятковане зморшками обличчя і я
цьому дуже рада.
 
IrinaSavchenko Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Користуюся послугами салону краси Етерія, що на Рішельєвській 30, уже понад шість місяців. За цей час маю тільки приємні емоції про кожне відвідування. Усі проблеми вирішуються і для мене це найкращий вибір.
 
Irine1505 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Є нереальний косметолог, вперше таке відчувала)))) масаж обличчя, спини з гарячим камінням, чистка, браш процедура і маски. Години дві, три тривати. дуже раджу і дуже недорого. На пушкінській знаходиться. Кому цікаво, можу скинути контакт
 
Kristi007 Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені підійшов медико-косметологічний центр Етерія в Одесі, відвідую його вже більше року, та він мене вражає і досі, спершу сумнівалась в ізраїльській косметиці від Хікарі, яку вони найбільше просувають, але коли побачила результат на собі, я була не тільки вражена, мене переповнювали емоції, адже я не вірила що косметика здатна так змінити зовнішність. Я завжди комплексувала через неї, не могла знайти собі половинку, але зараз справи пішли краще, і вже чекаю на пропозицію від свого коханого) Всім щастя)
 
Vasilisa0001 Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкішний салон у всіх сенсах, почитала коментарі в інтернеті і вирішила переконатися на собі. Ультрасучасне обладнання, якісна косметика і привітні працівники, ось що з себе представляє цей салон)
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » Відгуки про салони краси в Одесі (Відгуки про салони краси в Одесі)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: