Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Послуги гінеколога Одеса (Послуги гінеколога Одеса)
Послуги гінеколога Одеса
Маріанна Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги гінеколога Одеса


Здраствуйте! Може у хто знає дійсно хорошого лікаря гінеколога. У мене серйозні проблеми - не виходить завагітніти. Підкажіть до кого краще звертатися.
 
Аліса49 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю це питання зараз цікавить багатьох, теж чекаю ваших рекомендацій.
 
Юна Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене схожа проблема, лікуюся вже три роки і безрезультатно, шукаю лікаря, який мені допоможе.
 
Esmeralda Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороші гінекологи - Лихачова Лариса Євгенівна і Міщенко Ольга Опанасівна, багато про них чула і двом моїм знайомим вони дуже допомогли.
 
QuinnAnna Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
До Лариси Євгенівни звернулася зі своїм захворюванням і була приємно вражена ставленням лікаря до пацієнта. За весь прийом жодного докору у свій бік не почула. Лікар уважно мене вислухала і призначила необхідну схему лікування. Вдячна їй за кваліфіковану допомогу і раджу до неї звернутися.
 
ЕльзаКров Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороша лікарка Ліхачова - знає свою справу. На прийомі завжди уважна й тактовна. Регулярно проходжу профілактичні огляди у Лариси Євгенівни і рекомендую її всім!
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Свого часу Лариса Євгенівна мені дуже допомогла. Зараз я не тільки здорова, а й маю дитину.
 
Броніслава Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна один з не багатьох лікарів, який може відповісти на всі питання, що цікавлять пацієнта. Уважна і чуйна, мені дуже пощастило, що вдалося знайти такого фахівця.
 
Nastua07 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - лікар від Бога. До цього я 7 років не могла завагітніти, ходила по клініках і щоразу сподівалася, що мені пощастить, але безрезультатно. Ольга Опанасівна за 2 місяці спостережень за мною виявила діагноз мого безпліддя і моя довгоочікувана вагітність настала!
 
Яринка Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Що стосується Ольги Опанасівни - вона чудова, небайдужа людина і дуже кваліфікований гінеколог. Сама пролікувалася у неї благополучно й іншим рекомендую!
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться потрапити на прийом до грамотних лікарів, залиште координати.
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Особистий телефон Лариси Євгенівни - 0634975942, прийом веде в клініці Лікаріум.
 
Яринка Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна теж приймає в клініці Лікаріум, особистого телефону не знаю, даю телефони клініки - +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Послуги гінеколога Одеса (Послуги гінеколога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: