Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Послуги гінеколога ендокринолога Одеса (Послуги гінеколога ендокринолога Одеса)
Послуги гінеколога ендокринолога Одеса
Елеонора6 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги гінеколога ендокринолога Одеса


Здраствуйте, дівчатка! Може хто може порадити толкового гінеколога-ендокринолога з людським ставленням? Щоб не як у поліклініці. Нехай у платній клініці, але щоб людина була хороша. Маю проблеми з гормонами і просто хочеться ходити кожні півроку для профілактики до НОРМАЛЬНОГО фахівця, який допоможе і порадою, і медичною допомогою.
 
Ella Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Так із нормальними гінекологами в Одесі важко, мені теж хочеться знайти адекватного лікаря.
 
Есмеральда1988 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Що вам сказати дівчатка, мені теж хочеться знайти класного гінеколога, у тих, у кого я була, мені не підходять, і я зараз шукаю грамотного, може тут зможуть порадити.
 
Констанція Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, мені в цьому плані пощастило, я одразу потрапила до грамотного гінеколога Міщенко Ольги Опанас'євої, спостерігаюся у неї і дуже задоволена. Ще багато хто хвалить Лихачову Ларису Євгенівну.
 
Калачова Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова лікарка Ліхачова Лариса Євгенівна: лікуюся у неї. Завжди уважна, дуже професійно і найголовніше зрозуміло консультує і дає багато корисної та важливої інформації. Дуже рекомендую!
 
Наїма Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходжу вже другий рік до лікаря Ліхачової Л.Є., шалено рада, що мені допомогли вилікувати ерозію. До цього кілька років не могла її позбутися. Усе пройшло безболісно. Рекомендую!
 
Кариночка1995 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже допомогла мені Лариса Євгенівна в період менопаузи, підказала, як підтримувати нормальний стан організму. Призначила комплексне лікування. Раджу до неї звертатися.
 
Зоня Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Це перший лікар, про якого захотілося написати відгук, лікар, який не лякає і завжди добродушний і з гарним настроєм. Всім рекомендую Міщенко Ольгу Опанасівну, як хорошого професіонала і просто хорошу людину
 
Margarita27 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна, просто прекрасний фахівець і чудова людина. скільки обходила гінекологів, випадково потрапила до неї і залишилася дуже задоволена, тепер тільки до неї!
 
КазаковаМіра Повідомлення # 10
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий, уважний лікар Міщенко О.А. Змогла знайти причини проблеми, упущені іншими лікарями. Підібрала дуже індивідуальне, щадне і головне - працююче лікування. Раджу, мені вона допомогла.
 
Ganna1999 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, потрібна допомога гінеколога, залиште координати цих лікарів.
 
Кариночка1995 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Особистий телефон Лариси Євгенівни - 0634975942, приймає вона в клініці Лікаріум.
 
Зоня Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна теж приймає в клініці Лікаріум, даю телефони клініки, через які ви можете записатися на прийом - +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Послуги гінеколога ендокринолога Одеса (Послуги гінеколога ендокринолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: