Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » СПОРТИВНИЙ ФОРУМ ОДЕСИ » Спортивні магазини » Спортивне харчування (Спортивне харчування)
Спортивне харчування
Nikoll Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу зайнятись спортом, тренер запропонував мені приймати спортивне харчування. Це обовязково чи можна без нього обійтись набрати нормальні м'язи? Якщо хтось приймає, підкажіть, де краще їх брати?
 
Liliput Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви б краще крім тренера проконсультувалися зі своїм лікарем. Чи можна вам давати навантаження на організм. Проблем немає ніяких зі здоров'ям?
 
Олівія Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
В спортивному харчуванні важливо мати міру. Не замінювати основні прийоми їжі на порошкове харчування, інакше замість того, щоб отримати гарне здоров'я і тіло, можна його пошкодити. А взагалі, спортивне харчування несе користь. Не просто так його ж придумали. Для прикладу, можете глянути цей сайт  Може вам щось підійде і зможете собі замовити.
 
Barbara Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що приймати спортивне харчування потрібно з головою. Наприклад, якщо пропустила людина один прийом їжі, замінити його порошком або недостатньо з'їла білка, теж заповнити. Якщо не права - виправте.
 
Одеський форум » СПОРТИВНИЙ ФОРУМ ОДЕСИ » Спортивні магазини » Спортивне харчування (Спортивне харчування)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: