Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » СПОРТИВНИЙ ФОРУМ ОДЕСИ » Спортивні магазини » Магазин спортивного одягу та взуття (Магазин спортивного одягу та взуття)
Магазин спортивного одягу та взуття
Віоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Хочу відкрити магазин зі спортивним одягом і взуттям. За фірмові магазини я знаю, але я хочу завести речі та взуття за доступнішими цінами. Підкажіть, ви б розглядали варіант купівлі недорогих спортивних речей?
 
Дрюлька Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я віддаю перевагу якісним речам, тому я не розглядаю такі магазини, як у вас, в апріорі. Але думаю, що на кожен товар є свій покупець, і у вас теж з'являться клієнти.
 
Мішаня Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені без різниці, в яких кросівках і спортивному костюмі, займатися в тренажерному залі. Я люблю недорогі магазини, бо мені гроші кишені не тиснуть.
 
Малина Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Автор, якщо хочете відкрити магазин спортивного одягу і взуття, то пробуйте. Поки ви не спробуєте, то не побачите жодного результату. Але наші люди, з будь-яким достатком, завжди намагаються купити недорогий і якісний одяг і взуття.
 
Одеський форум » СПОРТИВНИЙ ФОРУМ ОДЕСИ » Спортивні магазини » Магазин спортивного одягу та взуття (Магазин спортивного одягу та взуття)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: