Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Дитячі товари та дитячі шопінг » Дитячі книги. (Дитячі книги.)
Дитячі книги.
Natasha3 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
З дитинства привчила своїх дітей до читання книг. Вони вже багато книжок прочитали і зараз все важче мені в книжковому магазині знайти для них щось новеньке. Порадьте надійний інтернет-магазин де є в хорошому асортименті дитячі книжки, щоб я змогла й надалі тішити дітей новими та цікавими книжками.
 
Светик1 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший асортимент дитячих книжок є в інтернет-магазині topbooks.com. Я в цьому магазині купую книжки не тільки дітям, а й для себе, ціни тут доступні, тож покупки роблю дуже часто.
 
Natasha3 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Свєтік, велике Вам спасибі за пораду. Ви порадили чудовий інтернет-магазин, і нових дитячих книжок тут є дуже багато, тож буде що купувати дітям. Головне щоб з часом у них бажання читати не пропало.
 
Пролісок Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
А я замовляю книжки на Розетці, син дуже любить коли я йому читаю, намагається сам, але поки що ми з ним тільки букви вивчили. Замовила сьогодні нову книжку, за кілька днів прийде доставка і будемо читати її на ніч.
Намагаюся прищепити дитині дбайливе ставлення до книжок, не хочу, щоб вони валялися де попало або були з розірваними сторінками.
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Дитячі товари та дитячі шопінг » Дитячі книги. (Дитячі книги.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: