Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Взаємовідносини батьки і діти » Як привчити дітей допомагати по дому (Як привчити дітей допомагати по дому)
Як привчити дітей допомагати по дому
den254 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Слухайте, як ви своїх малих змушуєте допомагати по дому хоч щось робити? Мої ну ніяк не хотіли, буквально недавно знайшов вихід - купив їм гру Герой домашніх справ. Трапилася якось мені реклама цієї гри у ФБ, почитав відгуки інших людей, почитав, що пишуть виробники і мені сподобався принцип гри. Взяв - спробував, і результатом задоволений і я, і моя дружина. Мені здається особливо актуально це в сьогоднішніх карантинних умовах, коли діти мучаться від надлишку часу і вже все набридло, а тут новий погляд на ту саму роботу. 
Якщо комусь цікаво, розповім суть гри, може і собі хтось візьме на замітку, а то набридло, що діти на голові сидять, хоча найелементарніше можуть зробити. 

Для того щоб грати, їм потрібно щось робити по дому і таким чином заробляти бали. Що більше роботи зробиш ;), то більше балів отримаєш, раз на тиждень визначаємо переможця: виграє той, хто найбільше зібрав балів. А вони стараються, ох стараються. Поки "працюють" без особливих заохочень, дітьми більше інтерес рухає, і конкуренція один з одним. А далі, якщо не прокотить, то буду вигадувати якісь подарунки, тільки щоб вони й далі допомагали по дому. 
Ми з дружиною просто раділи, коли вони обирали, хто що робитиме. Загалом гра - чудова, мені дуже сподобалася))), і найголовніше, що на дітей діє, і їм це подобається. У грі вони дійсно сприймають роботу, яку вони роблять, як гру.
Я рекомендую всім своїм друзям, які скаржаться, що діти нічого не хочуть допомагати гру Герой домашніх справ, її до речі випускає наша одеська компанія Розумні ігри.
 
Lilain Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
З дитинства привчала сина типу "Зробив справу - відпочивай/займайся чимось своїм". Досі працює
 
Yen Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Спочатку все робити разом, потім розділяти завдання і за виконання хвалити, а, коли подорослішають, індивідуально просити, тільки не змушувати, марно
 
trello Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
у формі гри, або ти допоможеш помити посуд - тоді дозволю зїсти цукерку чи погратись в теелфоні
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Взаємовідносини батьки і діти » Як привчити дітей допомагати по дому (Як привчити дітей допомагати по дому)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: