Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Діти » Кольки у новонароджених (Кольки у новонароджених)
Кольки у новонароджених
zeronimo Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
У перші 3 місяці життя дитини відбувається адаптація шлунково-кишкового тракту до нових позаутробних умов життя: формується ферментна система, мікрофлора кишківника, а також відділи нервової системи, що відповідають за роботу ШКТ. Таким чином дітки відчувають коліки - періодичні болі в животі, які зазвичай турбують понад 3 години на день (не обов'язково поспіль) і більше 3 разів на тиждень. Погіршують ситуацію ще різні чинники, як-от порушення техніки годування (коли дитина заковтує забагато повітря під час приймання їжі), недотримання мамою дієти, паління мами, що збільшує частоту появи та силу кольок у 2 рази, неправильний підбір суміші під час штучного вигодовування, надто густа суміш і т.д. Хочу поділитися корисною інформацією, як поліпшити життя дитині і собі.
 
olesya455 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
У нашого малятка страшні коліки були перший місяць життя, я просто на стелю лізла від безсилля. Так моторошно, коли не можеш нічим допомогти рідній кровиночці, а вона плаче і плаче. Ми замовляли багато ліків, але майже нічого не допомагало, через кілька годин вона знову починала плакати. Через місяць минув цей моторошний час, я була така щаслива.
 
Victor070 Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Треба як слід розібратися з раціоном малюка, а також відновити мікрофлору кишківника.
 
gallaxery Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас із малятком місяців до 3 були коліки, ми давали Колікід, а потім Мамалак у крапельках. Допомагало, а потім на радість вони і зовсім пройшли
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Діти » Кольки у новонароджених (Кольки у новонароджених)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: