Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловіче здоров'я і довголіття » Як проводити час із користю? (Як проводити час із користю?)
Як проводити час із користю?
Пафооос Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз такий час, що особливо нікуди не сходити, особливо якщо ти не перехворів на ковід-19 і боїшся ним захворіти. Хто як проводить час удома? Обговоримо?
 
Gardalmaran Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Я англійську вчив посилено, але потім помітив, що став непомітно вагу набирати й одразу вирішив зайнятися чимось, щоб боротися з цим явищем. Поки що бігаю навколо нашого будинку більше. Але хочу потім із відкриттям спортзалів піти гойдатися Зараз ось вивчаю як це все правильно робити, наприклад, як правильно виконувати тягу горизонтального блоку Деякі вправи вдома роблю вже.
 
ХоМкa Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені б теж спортом почати займатися треба б, але я в спортзал не хочу ходити. Можливо, бігати почну. У нас парк поруч. А вдома в мене турнікет є.
 
Павук Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
До речі турнікета може дуже вистачити для цієї мети. На цьому сайті знайшов курси як підтягуватися ефективно. Ця вправа розвиває багато м'язів нашого тіла, і витривалість збільшує.
 
clocot Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я навіть в іграх намагаюся завжди використовувати всі способи для заробітку в інтернеті.
 
Xannerot Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
І що далі
 
svetlana71 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Аудіокниги слухайте, поки домашніми справами зайняті або спортом зайняті. Зробіть те, що вічно відкладали через зайнятість: ремонт крана, квартири, зібрати зимові речі на зберігання тощо. Апгрейд копма, велика вітається. Парки відкриті - тренувати і гуляти. Спробувати себе в якості кухаря. Чоловіки - найкращі кухарі! Навіть, якщо це шаурма або піца свого приготування. Знайти хобі до душі.
 
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловіче здоров'я і довголіття » Як проводити час із користю? (Як проводити час із користю?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: