Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Жіночі проблеми та їх вирішення » Глютен (Глютен)
Глютен
Solnechnaya Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім! У мене така біда, як алергія на глютен. Підкажіть, чим можна замінити крупи, які його містять? І де ви купуєте такі продукти?
 
Flipper Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
От не розумію я цього... Раніше всі все все підряд їли і нічого. А зараз прямо мода якась на непереносимість глютену. Звідки вона взялася раптом - непереносимість ця? Нісенітниця якась...
 
Rokan Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
От і не говорили б, якщо не розумієте! Річ у тім, що зараз так багато алергіків стало насамперед через дуже погану екологію. Захисні сили організму працюють уже не так, ось і результат. Алергія може бути на що завгодно, але на глютен - одна з найбільш незручних. Адже якщо у вас алергія не на горіхи, наприклад, або на цитруси - ви можете просто їх не їсти і все. А глютен міститься дуже в багатьох продуктах. Я, наприклад, багато круп сочевицею замінюю.
 
Gardalmaran Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже добре алергіків розумію. Це ж реально стільки проблем. У магазині щоразу доводиться стояти й уважно вивчати всі етикетки - щоб не дай бог заборонений продукт не потрапив
 
Dimkinsonova Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
о я такого й не знала))
 
Merilaha Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукають собі пригоди на одне місце!
 
leravakulenko Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Глютенова алергія або точніше Целіакія, вкрай рідкісний розлад травлення, приблизно лише у 0.5-1% населення нашої планети зустрічається. Тож моди на хворобу немає, і вона була завжди. Просто мейнстрим був
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Жіночі проблеми та їх вирішення » Глютен (Глютен)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: