Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Не дорога косметика (Не дорога косметика)
Не дорога косметика
marinalu Повідомлення # 31
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Оріфлейм уже не особливо користується популярністю. Так це для бюджетної частини населення. І чи взагалі приносить вона взагалі якусь користь. Зараз на ринок вийшла корейська косметика. Ось це справа. Знайшла сайт, де дівчина до кожного продукту на своєму сайті відео огляд зняла. Респект їй великий. Скільки це праці треба вкласти.
 
Lorelai23 Повідомлення # 32
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене цікавлять недорогі, але нормальні за якістю, тональний крем і помади. Дівчатка, порадьте фірму, якщо ви залишилися самі задоволені. І де купуєте таку косметику?
 
Irinka24 Повідомлення # 33
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Lorelai23 ()
Мене цікавлять недорогі, але нормальні за якістю, тональний крем і помади. Дівчатка, порадьте фірму, якщо ви залишилися самі задоволені. І де купуєте таку косметику?
Взагалі не люблю дешеву косметику. Вона, як правило, не хороша за якістю. Якщо все таки мені потрібно щось із недорогої косметики, я користуюся послугами тільки одного магазину.
У магазині Простор декоративна косметика хоч і не дорога, але цілком нормальна за якістю. У них це все перевіряється, перш ніж продавати. Косметика проходить ретельний контроль. Там купувала кілька разів помади максі колор - цілком норм варіант.
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Не дорога косметика (Не дорога косметика)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук: