Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Не дорога косметика (Не дорога косметика)
Не дорога косметика
fedorayaneva Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, набрала багато товару від компанії Оріфлейм, для балів, що б закрити рівень. Тепер влаштовую розпродаж! Товарів дуже багато, ціни від 20 грн.
Одеса і можлива пересилка по Україні
 
Wester Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
А що у вас є з чоловічої косметики?
 
Фонтан Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
А що вас цікавить конкретніше? Я особисто собі купую тут ultramshopcom засоби для догляду за волоссям, так само брав засоби до і після гоління, сподобалася швидка доставка, взагалі, це потрібно дивитися і вибирати.
 
juju1002 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, головне не тільки якісна косметика, але правильність її використання.
 
Антоніна Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
А туалетна вода Moon є? І за скільки?
 
dontworrybehappy Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не люблю не Avon не Оріфлейм. Купила крем собі тут goodzon.ua Причому зайшла купити книгу =)))) Хочу спробувати купити парфуми, перевірити їх на стійкість. Бо аж бісить, коли купиш парфуми, а через пів години їх не чути(((
 
Іриска Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
у дешевій косметиці теж є хороші продукти, взяти, приміром, той самий флормар - отилчні тіні, які добре тушуються і лежать стабільно весь день. Також у них хороша пурдра темна, використовую для корекції обличчя, на вилиці. 
Авон і Оріфлейм не люблю - немає у них нічого хорошого взагалі. Ну хіба що в Авона непоганий чорний олівець з подушечкою на кінці для тушевки, м'який, добре тушується
 
Карамболь Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Йдеться про декоративку чи про догляд? Якщо догляд, то в Біоконі є такі лінійки, які за співвідношенням ціна/якість залишають конкурентів далеко позаду wink
 
Polinka Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені найбільше подобається корейська косметика. Вони її хоча б точно роблять добре, оскільки в них культ догляду за обличчям і культ його природної краси. Здебільшого купую одразу на пів року/рік за сайтах типу Amazon, Ebay через посередника. Колись брала в аптеці за потребою кремчик - втридорога, ніж я зазвичай беру!
 
Ksenya Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Карамболь ()
Йдеться про декоративку чи про догляд? Якщо догляд, то в Біоконі є такі лінійки, які за співвідношенням ціна/якість залишають конкурентів далеко позаду
ніколи не пробувала, а напевно варто, тим паче, що непросто підібрати якісну і не дуже дорогу косметику саме для догляду. Візьму на замітку.
 
new_ton Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
найкраща і недорога зроблена своїми руками. дуже часто знаходжу в інтернеті маски і скраби, які роблю з продуктів у холодильнику.
 
Marin0Chka Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
це, звісно, добре, але часу часом так не вистачає. Хочеться купити і при цьому щоб ефект був
 
barada2010 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
косметикою майже не користуюся. але те чим користуюся - роблю сама
 
Ноченька Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже подобається фірма Лореаль, це що стосується декоративної косметики, на жаль, її не зробиш самостійно, тому доводиться купувати, найчастіше замовляю на Розетці, там ціни дуже хороші. А маски роблю сама, це зовсім не складно.
 
Нюша Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Користуюся Ейфон
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Не дорога косметика (Не дорога косметика)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: