Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Купити косметику в Одесі (Де купити нормальну косметику в Одесі?)
Купити косметику в Одесі
Toma18 Повідомлення # 16
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
косметику і парфумерію зазвичай замовляю на парфюмсіті.ком.юа
дуже крута якість, швидка доставка, обслуговування на висоті
всім раджу
 
burtseva Повідомлення # 17
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
замовляю на makeup com
 
zina Повідомлення # 18
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
я в ЕВЕ купую косметику
 
Олівія Повідомлення # 19
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Навіщо воно вам
 
marinalu Повідомлення # 20
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Є від Одеси не далеко місто Южне, км 35 від Одеси, на машині хвилин 30-40, залежно від того, з якого району їдеш, там продають косметику корейських брендів. Якщо не їхати, то можна з їхнього сайту замовити, вони надішлють новою поштою, я так собі замовила крем зволожувальний, ось посилання тут і бар'єрний крем для обличчя, теж для зволоження і живлення
 
karinadzn Повідомлення # 21
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата marinalu ()
Є від Одеси не далеко місто Южне, км 35 від Одеси, на машині хвилин 30-40, залежно від того, з якого району їдеш, там продають косметику корейських брендів. Якщо не їхати, то можна з їхнього сайту замовити, вони надішлють новою поштою, я так собі замовила крем зволожувальний, ось посилання тут і бар'єрний крем для обличчя, теж для зволоження і живлення
Так, я в цьому магазині собі замовляла. Звісно, краще спочатку проконсультуватися в інстаграмі з дівчатками, вони відразу вам і індивідуальний догляд підкажуть. Тож немає потреби їхати, коли нова пошта є. Але якщо не хочете чекати, то можете з'їздити і відразу ж заберете
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Купити косметику в Одесі (Де купити нормальну косметику в Одесі?)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: