Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Купити косметику в Одесі (Де купити нормальну косметику в Одесі?)
Купити косметику в Одесі
Akishi Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Купити косметику в Одесі


Де купити нормальну косметику в Одесі?

Я вже втомилася вибирати і пробувати різні фірми, марки косметики... Хто-небудь може знає хороших виробників? Я вже котрий місяць не можу знайти навіть нормальний лак для нігтів! То облуплюється, то стирається... Може я щось не так роблю? Підкажіть будь ласка
 
alland Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметика Тіанде - натуральність. Кожна клітинка вашої шкіри любить тільки природні, природні речовини. Тому Тіанде використовує тільки натуральні інгредієнти з ЛІКУВАЛЬНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ. Лікувальний ефект обумовлений використанням стародавніх рецептів краси і здоров'я східної медицини.
 
katar1na Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Я купую косметику в інтерент-магазині
 
rita22 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я купую косметику Оріфлейм через інтернет. Зареєструвалася на відмінному сайті orifirst, замовляю щомісяця! Не потрібно витрачати гроші на каталоги друковані, всі каталоги є на сайті, а замовити легко і просто, ще й зі знижкою 18%.
 
juju1002 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Є чудовий інтернет-магазин косметики Incredo. Я собі нещодавно купила рум'яна Artdeco Blusher Orange Rosewood , Якість чудова, та й ціна приємна.
 
Havineri Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Я, наприклад, більше довіряю інтернет магазинам, буквально нещодавно шукала нормальний набір для манікюру, але так нічого і не знайшла, зате дуже сподобалися ці манікюрні набори інтернет магазин - staleks.ua, тож все ж купила набір там.
 
omohem Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
нещодавно спробувала хороший крем для рук на основі продуктів бджільництва: відмінно живить, позбавляє сухості - знайшла тут за низькою ціною
 
Elena Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Інтенсивно зволожуючий крем для сухої шкіри Mary Kay не крем а сууупер річ!
 
Elen83 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка! Купилакосметику гено, це французька косметика, я шалено задоволена)))) Купила в
салоні Моцарт на Ланжеронівській, 13) Це моє улюблене місце розслаблення))))
Косметика просто диво)))) шикарний догляд за шкірою)) Раджу купувати в салоні
Моцарт або в перевіреному місці, щоб не купили підробку) Це чудо косметика))) Ви зрозумієте, якщо
спробуєте) Стільки проблем з моєю шкірою вирішила)) я зрозуміла, що домашній догляд
це дуже важливо) Пишіть свої враження від цієї косметики))
 
Kzola Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт дівчата. Хто користується гель-лаками фірми NAOMI? Хочу замовити пару гель-лаків для себе. Подивилася на цьому сайті beauty-proof. Начебто ціна нормальна, але про фірму мало знаю. Чи варто брати, чи ні, і чому?
 
Lorelai23 Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Я перепробувала безліч різних засобів для догляду за обличчям, але траплялося практично одне фуфло, і якраз хороша подруга порадила спробувати комплекс для молодої шкіри від фірми Desheli. Я відразу не повірила, але ефект перевершив мої очікування: шкіра стала гладенькою, вирівнявся колір обличчя. Раджу і вам спробувати, перевірила на собі.
 
Lugova Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата привіт. Хто займається нарощуванням нігтів? Підкажіть, як використовується мономер? Хочу спробувати наростити нігті в домашніх умовах. Якщо вийде, то буду займатися нарощуванням на дому. Знайшла в інтернеті на цьому сайті beauty-prof недорогий мономер. Хочу придбати.
 
Darinka2107 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
А я в Ів Роше завжди косметику купую. Багато років користуюся, жодного разу не підвела
 
Toma18 Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
я завжди замовляю в інтернеті. Подобається Aromo Club. Там великий вибір парфумерії та різної косметики
 
SamantraCruz Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Щодо косметики, на жаль не підкажу, але можете спробувати makeup ua. 
А що стосується вашого невдалого манікюру, то проблем може бути кілька, починаючи від неякісного гель-лаку і закінчуючи проблемами з кутикулою.
Спробуйте використовувати базове і фінішне покриття від F.O.X. Глянути можна на сайті Cactus Nails Shop - cactusnails.
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » Купити косметику в Одесі (Де купити нормальну косметику в Одесі?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: