Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Шопінг в Одесі » Неякісний товар (Неякісний товар)
Неякісний товар
Andrey Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Купив манікюрну сумку щоб зробити подарунок до нового року своїй коханій, пройшло півтора тижні сумка порвалася (вона носила її 2 рази, не завантажуючи повністю), прийшов в ТЦ ОСТРОВ, щоб поміняли на іншу або віддали гроші, так там таке!!! власник цього магазину почав кидатися на мене (Я зняв це на відео). Пригрозив йому міліцією, тільки це його заспокоїло!!! каже час обмiну сплив, хоча коли дружина пiдходила, а це було 01.01.15 вони були зачиненими (це вони не враховують). Кажуть обміну не підлягає. Підкажіть в яку інстанцію звернутися? Магазин знаходиться на першому поверсі № 151
 
Natali38 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Значит была сделала из некачественных материалов,обратитесь в этот торговый центр к администрации,напиши жалобу.А вообще советую покупать только экосумки .Вот производители экосумок: Baggu, Envirosax, Reisenthel, ACME bags, Built NY, Ecosumki, EcoChic,но это только самые известные
 
Kate Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
На алі неякісний товар. Скільки разів собі не замовляла так все г приходить.
 
Lisa5 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Який кошмар! Дуже вам співчуваю, але ви молодець що не розгубилися і зняли все на відео! Викладіть на місцевих форумах це відео і на ютуб залийте, у соц. мережі... Антиреклама зробить свою справу!
 
Lana4512 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
жах просто якийсь((((
 
Русел Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто не потрібно купувати в неперевірених місцях, у мене ось сумки взагалі не рвуться, навіть робочі - набридають, і я їх віддаю молодшому братові, в хорошому стані.
Теж саме і з технікою. Купуючи на сумнівних сайтах ми піддаємо себе ризику залишитися без цієї техніки, ну або отримати неякісний товар. 
Я майже все замовляю на Розетці (бо це єдиний магазин де є все), навіть Apple iPhone 7 256GB Jet там купував попри високу вартість покупки.
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Шопінг в Одесі » Неякісний товар (Неякісний товар)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: