Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум вагітних » Дискомфорт у животі (Дискомфорт у животі)
Дискомфорт у животі
Віоліна Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Я зараз вагітна, і вирішила правильно і збалансовано харчуватися, щоб моя дитина отримувала всі необхідні вітаміни. Але іноді в мене бувають неприємні відчуття, що мене лякає. Порадьте, як мені можна позбутися дискомфорту в животі?
 
Дрюлька Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Найчастіше у вагітних часто буває порушена мікрофлора через зміну гормонального фону жінки. Через це може навіть виникнути молочниця. Раджу вам не затягувати і розповісти про це своєму гінекологу.
 
Віоліна Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Я говорила про це своєму гінекологу, але вона чомусь навіть не звернула на це увагу. Я просто думаю, може це цілком нормальне явище, тому й питаю?
 
Дрюлька Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо під час вагітності ви відчуваєте якийсь дискомфорт, не важливо де, то повинні повідомити про це лікаря. Навіть найнезначніші симптоми можуть погіршити ваш стан. А якщо на тлі порушеної мікрофлори у вас почнеться розлад, то це може спричинити тонус і загрожує життю вашого малюка. Шукайте більш уважного гінеколога, моя вам порада!
 
Малина Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Те, що ви вирішили перейти на правильне харчування, і виключити шкідливу їжу, це дуже гарне рішення. Але щоб ваш кишечник працював відмінно, то раджу вам звернути увагу на корисні пробіотики. З їхньою допомогою, ви в кишечнику відчуватимете легкість, що благополучно позначиться на вашому стані і малюка. Причому такі пребіотики абсолютно нешкідливі, а навпаки, дуже навіть корисні...
 
Марина888 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
А крім дискомфорту в животі є якісь інші симптоми? Після чого він з'являється і як довго триває? Якщо ваш гінеколог не реагує на ваші симптоми, то, мабуть, слід отримати альтернативну думку від іншого лікаря, а потім ухвалити рішення - змінити вашого гінеколога чи залишити все, як є.
Додано (21.10.2022, 00:41)
---------------------------------------------
Теж пам'ятаю, коли була вагітна, був дискомфорт у животі, записалася на прийом до гінеколога в цю клініку radiologycenter після огляду лікар заспокоїла мене, сказавши, що дискомфорт викликаний був зміщенням органів, я тоді сильно злякалася, все таки перша вагітність, знала, що і як, тож, якщо вас справді щось турбує, краще звернутися до фахівця, щоб він зміг вам допомогти...
 
ІринКа765 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в разі дискомфорту в ділянці живота, саме нестандартних, зверталася відразу до свого гінеколога в цій клініці radiologycenter, але добре, що під час огляду нічого поганого не виявлялося, краще завжди звернутися до фахівця, який зможе вам допомогти і вашій дитинці...
 
vladaффф Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Мрієш створювати неперевершені фото? Запрошуємо тебе на наш курс фотографії, де відкриєш для себе всі тонкощі професійного фото-майстерності. Змінюй своє бачення світу та здійснюй фото-історії, про які завжди мріяла! Звертайтесь в Telegram до нашого менеджера @Mila_mias  для уточнення будь-яких запитань!
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум вагітних » Дискомфорт у животі (Дискомфорт у животі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: