Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БАРАХОЛКА ОДЕСА » Нові меблі » Меблі на замовлення (під ключ) (Меблі на замовлення (під ключ))
Меблі на замовлення (під ключ)
juju1002 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Фірма Zmebel займається виготовленням меблів на замовлення. У їхніх меблях присутній "вау-ефект". Ви часто бачили шкіряне оздоблення на корпусних меблях? Або м'які панелі та сидіння в шафах-купе і дитячих? Ваші рідні та знайомі будуть у повному захваті!
 
TheRoad Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми замовляли кухню в злата мебель, досить таки непогана якість, все вчасно зробили, доставили, встановили і диван думаю там поїдемо дивитися)

Додано (19.10.2014, 23:21)
---------------------------------------------
Купили ми все таки і диван там же, основними критеріями вибору для нас були: дерев'яний каркас, для міцності
виробу, наповнювач безпружинний, а оббивка тканинна зі вставками зі
шкірозамінника (колір вибирали за каталогом на замовлення).
 
OlgaAvdeeva Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви себе позиціонуєте, як виробники будь-яких меблів, у мене до вас запитання: чи зможете ви виготовити меблі такого характеру, бо на даний момент у мене вельми чимала потреба в них...
 
АнтонМороз Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі багато чого змінилося за останній рік. Але, як і раніше, є хороші виробники меблів. Нещодавно робив шафу-купе під замовлення в Колорит Меблі. Сподобалося, що змогли додати мій малюнок на матове скло. Загалом, якісна робота.
 
Tinni Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А ми скористалися послугами магазину Interia (український виробник, київська фірма). Хтось тут на форумі якраз про них розповідав, тож ось моя думка: хлопці насправді роблять "на совість", не гнали за термінами, виконали індивідуальне замовлення ліжка за нашими ескізами, трохи підправивши їх. Тканини під замовлення, як і фурнітура. Ортопедичний матрац ми сильно не вибирали, який запропонували - на той і погодилися, на практиці він дуже зручний, може, є "навороченіші", але ми якось не заморочувалися на це.
Є, звісно, різні виробники, кожен із нас має право обирати те, що вважає за потрібне, але не варто "не звертати увагу" на відгуки. Якби я свого часу знайшов коментарі щодо вікон Rehau, то зараз би в мене не було вигнутих профілів, що поплавилися на сонці)
Усім добра!
 
nat-chernij Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Виготовлення кухонь і шаф за проектом. Усі комплектуючі за собівартістю без націнок. Ви економите 40%-50% від замовлення аналогічних меблів у будь-якому салоні. Стандартів немає. Промалюю проєкт, прорахую. Досвід 9 років. Телефонуйте з 9:00-22:00. Буду радий відповісти на всі ваші запитання. Тел. 0633482559 Віталій.
 
Zazhygalka Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми теж зайнялися невеликим оновленням свого житла, хочемо на кухню прикупити щось нове з меблів, поки що дивлюся такі варіанти, ще замислююся про купівлю нового дивана, так щоб уже скрізь краса була.
 
ApouBac Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво
 
Одеський форум » БАРАХОЛКА ОДЕСА » Нові меблі » Меблі на замовлення (під ключ) (Меблі на замовлення (під ключ))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: