Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » НОВИНИ, ПЛІТКИ ТА ПОЛІТИКА » Політика в Одесі » Чому Одеса терпить цих людей? (кримінал)
Чому Одеса терпить цих людей?
hostibusadmorte Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю Вас панове присяжні та засідателі, як писалося в одній грамотній книзі. Крига скресла!!! На свободу вийшов пан Палютін
В.Н. Чим же знаменитий цей пан??? А знаменитий він багатьом ну наприклад тим що
знайомий з мером Одеси теж паном Трухановим, тим що є засновником громадської організації "Хаджибей-Силадуху", яка повинна пропагувати і підтримувати спорт, тим що
є кандидатом у майстри спорту з боксу, любить фотографуватися з
мерами. Все начебто добре АЛЕ ще цей пан знаменитий організацією нападу
на громадянську активістку і журналіста А.Радченко яку його бойовики побили
прямо в центрі Одеси, знаменитий дружбою з суддею Кічмаренком і прокурором
Жученком, які напевно допомагають виходити йому сухим із води і впливають на
розгляд справи щодо нападу на Радченка, знаменитий активною участю в
злочинному угрупованні "Колі звіра" а точніше товариша Ібрагімова
який також перебуває на волі незважаючи на кримінальні справи порушені
проти нього за фактами розбійних нападів і викрадень людей. До речі на цьому суб'єкті
Ібрагімова, який іменує себе "Колею", варто було б зупинитися окремо, але бандит він і є бандит, і до нього ми, напевно, надалі обов'язково повернемося. Пан же
Палютін по виходу переможно оголосив, що судді і прокурори у нього в кишені і вони своє отримали, що менти у нього з
рук їдять і подібні неприємні висловлювання на адресу всієї правоохоронної системи.
правоохоронної системи. За нашими даними колишній нібито тренер з боксу
Палютін незважаючи на свій грізний вигляд насправді не настільки безстрашний і за
старою звичкою часів Януковича якщо починає пахнути смаженим то біжить до
колишніх міліціонерів і чинних поліцейських з благаннями про допомогу. Ну воно й зрозуміло, якщо поруч немає вірних хлопців із бригади, то треба бігти в поліцію - там зрозуміють і захистять. Тільки питання кого від кого
необхідно захистити й ізолювати років так на 5, наприклад.Викликає повагу
панове присяжні та засідателі позиція активіста Стерненка, який чомусь
єдиний з усіх громадських діячів міста Одеси не побоявся заявити, що буде
докладатиме максимум зусиль до того, щоб ті, хто скоїв напад на Радченка
опинилися по той бік тюремних ґрат. Питання до громадських організацій
Одеси -- а чому б не об'єднатися в єдиному пориві і показати нарешті зуби корумпованим
чинушам і прокурорам та їхнім дружкам часів правління Віктора 2, що влада в
місті не вони а громадяни міста і патріоти своєї країни а не напівкримінальний
елемент із сепаратистськими замашками. Так-так, панове присяжні, ви не помилилися, саме з сепаратистськими, тобто проти нашої держави, хорошої чи поганої, але нашої. Позиція Стерненка викликає саме повагу в даній ситуації, і ми, в свою чергу, будемо надавати йому будь-яку можливу допомогу на будь-якому доступному рівні.
рівні.     Як Вам компанія, панове присяжні та засідателі? Про яку правову і демократичну державу
може йти мова, якщо натуральні бандити водять дружбу з прокурорами, суддями
і владою ,творять формений беззаконня на вулицях наших міст і потім як
кажуть вирішують питання і спокійно далі живуть ні про що не думаючи і просто
сміючись над нами простими громадянами нашої країни? Скільки ще
Жори,Кахи,Колі,Маги і ПВН(Палютін Віталій Миколайович)-Тайсони (так називається
сторінка в інстаграмі) будуть знущатися над українцями??? І до яких пір буде
бездіяти правоохоронна система? ЦЕ ВІДКРИТІ ПИТАННЯ!!! Може варто громадським працівникам згуртуватися і один раз і назавжди скинути це кровосисне ярмо з
плечей одеситів і не тільки одеситів? Чому один не боїться, а всі інші
Чому люди, які відкрито підтримують ворога, і їхні друзі в погонах і без спокійно ходять цією землею? Панове лідери громадських
організацій поставте собі це запитання!!!
 
reider Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз вибори пройдуть і все устаканиться
 
Faith Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо чесно, то не розумію, до чого тут вибори, мова про те, що корумпованість чиновників перевищила всі розумні межі.
 
Orbita1989 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Та вони все життя меж не бачать і береги плутають.
 
lollli Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
І так буде завжди
 
SergiyBonka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
У другий тур вийшли Зеленський і Порошенко. Кого обирати? Інформація до роздумів:
-------------------------------------------------------------------------
Про таємних агентів Путіна. (Ймовірно, скоро цю статтю приберуть. Скопіюйте.)
Серед 44-х кандидатів у Президенти України - є 10 агентів впливу Путіна! 2 з них - "перспективні". Вони мають завдання потрапити до другого туру, і щоб ніхто інший туди не потрапив. А ще 8 - спойлери, або "помічники". Вони мають завдання відібрати голоси у головних конкурентів, здатних пройти до другого туру, щоб ті відстали від перспективних агентів Путіна. 8 агентів-спойлерів - це Богомолець, Богословська, Юрій Тимошенко, Вııлкул, Тарутą та ще 3 неявні людини, яких ви дізнаєтеся під час кампанії. Вільно чи мимоволі, свідомо чи несвідомо, але всі вони забиратимуть голоси в Юлії Тимошенка і в Бойкσ. А 2 перспективних агенти - це Порошенко і Зеленський. Раніше агентом Путіна був Ющенко. Це - відкритий факт, що Віктор Андрійович служив у військах КДБ. Тому-то Путін і вибрав Ющенка своїм агентом впливу у 2004 році. А щоб ніхто не запідозрив дружків Путіна, вони всі застосовують один і той самий шахрайський прийом: "діяти від протилежного". Агенти Путіна лають... Путіна(!), роблять такі дії та висловлювання, які нібито спрямовані проти інтересів Росії та Путіна. Насправді ж - Путін ОСОБИСТО санкціонував такий "обмін люб'язностями": нехай таємний союзник зробить певні втрати для Росії та росіян, а натомість - він сидітиме в кріслі президента в іншій країні. (Саме за такими діями можна вирахувати всіх дружків Путіна в інших країнах). І Бленер, і Бенрлусконі, і БYш, і Ющенко, і Саркозі, і МакКеннін, і Порошенко, і Тромп, і Зеленський - усі вони таємні або явні друзі Путіна. Усі вони - його агенти впливу, оскільки ВПЛИВАЮТЬ на політику більше на вигоду особисто Путіна, ніж їхні конкуренти. І ви вже точно не дізнаєтеся: де, як і в чому вони впливають! (Скажу тільки про кінцевий підсумок, який готують Путін і його друзі: вони всі ведуть до великої війни, розвалу, і буде дуже багато вбитих українців).
Виникає запитання: чому ж Кучмон і Янукович не стали друзями Путіна? Адже Путін дуже розраховував на дружбу з ними, коли допомагав їм під час президентських виборів у 2000 і 2010 роках! Навіть я, найкращий у світі знавець психології Путіна, не знаю всіх причин цієї феноменальної тенденції. Але точно знаю, що за задумом Світової Закуліси (яка керує подіями і перебігом історії) дружками Путіна на Україні були й будуть тільки ті Президенти, які використовують шахрайські прийоми (третій тур голосування, постійна зміна прем'єр-міністрів, деградація-пониження економіки України, постійний обман телеглядачів у новинах і програмах, неконкретність обіцянок і передвиборчих програм, відсутність програми для порівняння з іншими, невиконання передвиборчих обіцянок, фальшива театральність, гра на-камеру-на-публіку і багато іншого, що їм підкажуть чорні технологи Путіна). Той же Янукович, умовно кажучи, "крав мільйони", але економіці країни його правління приносило мільярди. І друзями Путіна на Україні мають бути тільки ті Президенти, які вдають, що є прихильниками Заходу, Євросоюзу і залучають на свій бік західно-українського виборця. А вихідці зі Східної та Південної України - з Путіним чомусь не домовляються... Ані Кучмон, ані Янукович, ані Цонрьов, ані Добкин, ані Бойкσ - ніхто з них справжнім другом Путіна (на чолі держави) стати не повинен. Такі ролі в плані Світової Закуліси на історію. Чому саме так? - я поки що до кінця не розкрив. Але те, що Порошенко і Зеленський - Обидва(!) є агентами впливу Путина - ЦЕ я знаю точно. Я їх вирахував, розкрив за багатьма "доказами".
Ще до виборів 2010 року я знав напевно, що Янукович дружити з Путіним не погодиться. У 2012-му році, коли все ще було "тихо і гладко", - я вже передбачав, що буде новий Майдан, і припускав провокаційну діяльність Путіна. Так воно і вийшло. Наприкінці 2013 року він дав 3 мільярди уряду Януковича і тим самим спровокував другий Майдан. Ще до виборів Порошенка я знав, що він - новий агент впливу Путіна, і буде знижувати економіку України та обдирати громадян. Ось це завдання від Путіна і від Світової Закуліси він і виконує. (А путинські пропагандоси використовують ці гидоти для порівняння справ у Росії із західним сусідом: мовляв, у киян справи йдуть ще гірше). Усі мої обчислення виправдалися. Точно так само і зараз - я вирахував усе про Зеленського.
При цьому я зазначаю, що найімовірніше (ймовірність 75% - ПОКИ ЩЕ Зеленський і Путін не домовилися про таємну дружбу. (Як і Трамп, як і Сарказі: вони теж під час Президентських кампаній ще не знали, що відібрані Путинцями для майбутньої взаємодії). Але український комік ТОЧНО відібраний путінськими чорними технологами як кандидат,
1) найбільш підходящий для Путіна для майбутнього вербування,
2) для ведення потрібної Кремлю політики,
3) напевно у Путіна є компромат на Зеленського для тиску, і
4) напевно, Путинські агенти вже міцно увійшли до нього в довіру і керують поведінкою цього майбутнього Президента України, маніпулюють ним.
Самостійний Російський опозиціонер, політаналітик, психолог Сергій Бонкą (unknown). (Написано вранці 15 лютого 2019.)
---------------------------------------------------------------------------------
(Президенти України - агенти Путина!) Цитата з останньої передачі Юлії Латиніної (на радіо "Эхо Москвы", запис є
в Ютубі),24 хвилини 20секунд трансляції:

"Не можна бути відразу ставлеником і Коломойського, і Росії".

"Можна, Юля, МОЖНА! Це називається "подвійний агент". Але тут, найімовірніше, справа йде трохи не так: Зеленнський
є не "ЗАВЕРБОВАНИМ" агентом, а "ПЕРСПЕКТИВНИМ". Тобто, якого можна
завербувати пізніше, або ж - можна маніпулювати ним (за допомогою заздалегідь
впроваджених у його оточення "нібито-друзів", фахівців і просто товаришів... а
насправді - ФСБшників). А заздалегідь його вербувати не стали, щоб він, зокрема
зокрема, не проговорився ненавмисно під час передвиборчої кампанії. (Точно так само
Путін зробив, наприклад, під час кампанії Трампа: змови Путіна з Трампом НЕ
БУЛО! І державні органи, які розслідували втручання путінських тролів в американські вибори
в американські вибори саме це і констатували: нічого не знайдено). Тобто
сам Зеленський - НЕ ПІДПІЗНАЄ (!) про те, що Путін протегував його в першому
турі. І не розуміє, чому саме ЙОГО. А от Порошенко - це вже прямий агент
Путіна! Тому в другому турі путінські технологи будуть підтримувати саме
його, тобто Петю. Латиніна САМА була за крок від цього висновку,

цитую: 22 хвилини 00 секунд трансляції:

"...є один момент, тому що я щиро вважаю, що Україна зараз зобов'язана значною мірою своїм існуванням
як нерозчленованою державою саме Ігорю Коломойському. Не Порошенку! Я не
перебільшую, тому що, якщо ви пам'ятаєте, - був момент паніки, коли Путін
уже оголосив про Новоросію, коли [...] Донбас і Луганськ руйнувалися на наших очах,
коли всі менти були на боці сепаратистів... І в цей момент Коломойський стає
головою сусідньої області (Дніпропетровської), і в цей момент Коломойський
починає збирати добровольчі батальйони і публічно оголошує, що він дасть
10 тисяч доларів за голову російського сепаратиста. А ЯКЩО Б НЕ ця позиція - О!
Коломойський-то ось він, став... - я не знаю, до якої міри б усе далі
розвалювалося. І я не впевнена, що без опору Коломойського проект
"Новоросія" не був би, дійсно, реалізований. Як віддячив президент
Порошенко Коломойському? Правильно: викинув його з української державної нафтової компанії і збанкрутував.
нафтової компанії та збанкрутував "Приват-Банк" (пана Коломойського).
Абсолютно я не в захваті від того, що за зразком Бориса Березовського
Коломойський сидів у державній УкрНафті і там сиділи його менеджери, і ми
уявляємо, чого вони робили. Але в мене запитання: А можна дізнатися, чому
Порошенко почав саме з Коломойського? Ну, чому хоча б не з Ахметова? Можна
дізнатися, чому єдиний олігарх, з яким розправився Порошенко під час перебування
свою президентом, був той, у якого були найбільші заслуги перед Україною?
Ось як вийшло, що в Криму з Коломойським розправилася Росія, а в Україні
- Порошенко? Порошенко - що (?), ліквідував усю олігархічну систему
корупцію, як Саакашвілі в Грузії? Відповідь: ні, і не думав. Тоді чому з
Коломойського?"
Ось тільки висновок Латиніна зробила неправильний:

"І, звичайно, відповідь - що Коломойський був особисто небезпечний для Порошенка".

Ну Юлія! Ну, правда, не ганьби "Эхо Москвы"! ... Ну, звичайно ж, справа не в цьому! Порошенко - прямий агент Путіна, і для прозорливих
людей на це вказує багато фактів. Порошенко від самого початку був із КДБістом
Ющенком. Порошенко використовує шахрайський прийом "від протилежного", або "закон
перевертнів": він напоказ старанно вдає, що проти Путіна і проти його
інтересів. З "дозволу" Путіна, звісно!" ---------------------------------------------------------------Що ж стосується Бойка, то він - узагалі молодець! Не дарма ж путинські технологи старанно знижували його рейтинг у
першому турі! ЯВНО з ним Путін би не порозумівся (як і з Януковичем). Але на
відміну від Янека, у Бойка не простежується жодних корупційних нахилів,
тому й вербувати його було б майже неможливо. Тому-то путінські
технологи кандидатуру Януковича у 2010 схвалили. А персону Бойки у 2019 -
"забракували". ("Вербуванню не підлягає!") Заради фінансових інтересів 90%
українців, які переплачують (через бридку пропутинську політику Порошенка) за
газ - Бойко готовий їхати хоч через "не хочу", хоч до біса - аби тільки
домовитися про зниження цін на газ для простих українців. Решта кандидатів -
тільки лаятися можуть і ніхрена не робити. А Путінські тролі, які працюють на
прохід до другого туру Порошенка (і перемогу Зеленського!), та нетямущі буркотуни
- тут же намагаються лити бруд на гідного кандидата, ось приклад: "А ще у нас
..... є люди, які стоять над Законом. Це - Медведчук і Бойко. В умовах заборони
польотів до Росії ці люди прямо зарах полетіли напряму до Москви..." А якщо бути
точніше, то Бойко сподівався цим польотом залучити собі трохи голосів, але
путінці все прорахували краще, і використали зустріч для того, щоб зменшити
йому голосів ще більше. Боти і тролі Путіна і Порошенка скрізь пропагували,
представляючи Бойка нібито агентом Кремля. Та якби він був реально таким -
путинці йому віддали б хоча б двох (а то й усіх) полонених моряків! І тоді його
рейтинг би справді підвищився. Але Путін
Бойкę голосів НЕ ДАВ!!! ТАК-то ось!

---------------------------------------------------------------------------
Бойко повинен опротестувати підсумки першого туру в судах! Цитата:
якщо "спонсори" Петране "пересядуть" (ахмет уже багатьох міняв :-D ) на нового
"коня", то команда Б агітуватиме за петра в другому турі
(якщо бабуся Ю - не попросить "перерахунок" результатів виборів 31.03.2019).

Цитата:
А з чого це ВОНА має попросити перегляду результатів виборів?! У неї немає жодного приводу!

А ось у Бойка - Є! Я думаю, що протестувати і вимагати ДОголосування має не Тимошенко, а саме Бойко.
Причому повинен подати відразу в усі міжнародні суди, а не тільки в Українські.
Причому не по одному моменту, а по трьох мінімум. Прошу всіх, хто бачить це
повідомлення передати його всім відомим Вам прихильникам кандидата, а тих -
передати далі, аж до будь-якого місцевого штабу. Ось причини оскарження: 1) Порошенко використав своє службове становище, імовірно, за методичкою, надісланою з Москви від Путінських
чорних технологів, - і через ЦВК України позбавив можливості голосувати 3
мільйона громадян України, які перебувають на території Росії.  2) Аналогічно - навіть не намагався заснувати бодай в обмежених масштабах голосування на тих територіях, які
Україна офіційно вважає своїми, але не контролює: на Донбасі та в Криму,
де теж є чимало громадян України, які могли б узяти участь у голосуванні.
голосуванні. Тим самим Порошенко опосередковано дав додаткову можливість
Путінським пропагандосам пропагувати, що Україна в особі Президента і ЦВК
відмовилася побічно від цих територій. 3) По-третє, проти кандидата Бойка був шахрайським чином висунутий спойлер Вілкул, нібито теж від
"опозиційного блоку", який протягом 5 років представляв ТІЛЬКИ
Бойка. Це стало можливим у результаті передбачуваної про дуже ймовірну
закулісної угоди між патроном Вілкула Ахметовим і (з іншого боку) - Путіним та/або Порошенком.
Путіним і/або Порошенком, що слід розглядати як зраду з боку Порошенка і Ахметова, що стало можливим внаслідок ймовірної закулісної угоди
боку Порошенка й Ахметова одночасно.
Додано (14.04.2019, 17:19)
Кілька прикладів того, як Путин допомагає Порошенку. 1) Одним із головних способів агітації та пропаганди шахраїв є створення для ЗМІ нових тем у таких сферах, у яких кандидат-політичний-шахрай (у цьому разі - Порошенко) зовні виглядає кращим за інших. Порошенко останнім часом забирав гроші у простого народу і витрачав їх на озброєння і на армію. Тому будь-які військові сутички і військові репортажі вигідні перед виборами саме Петру Олексійовичу. Заради підвищення рейтингу обох президентів Путин і Порошенко таємно домовилися влаштувати маленьку бійню біля Керченської протоки з потопленням бодай одного судна українського ВМФ. Для цього можновладці з обох боків спустили необхідні інструкції, які вже частково відомі й опубліковані, покликані спровокувати російських і українських військовослужбовців на кровопролиття. Але під час морського зіткнення військові обох сторін, на досаду обох Президентів, повели себе більш ніж гідно. Після цього три українські судна багато годин стояли, не рухаючись, біля Керченської протоки і російські військові їх не чіпали. А потім знялися з якоря і попливли в Одесу. План постановки військового бою був уже майже зірваний, і тоді Путін допоміг Порошенку, наказавши своїм ФСБшникам наздогнати й заарештувати українські судна. І тепер кілька місяців перед виборами в українських новинах путінські агенти впливу на Україні будуть вставляти на користь кандидата-Порошенка репортажі про Керченське морське зіткнення, про агресію Росії і про полонених українських моряків. Плюс - репортажі про мову або про віру. Чи буде Порошенко масово купувати голоси виборців - скоро побачимо! (а путінсько-порошенківські боти зараз почнуть висміювати мої пости: висміяти розумні докази - це улюблений шахрайський прийом, який зазвичай застосовують пропагандити (у цьому разі - інтернет-тролі) Путіна і є доказом і наочним для всіх прикладом того, як же діють шахраї Путіна на користь Порощенка).

Додано (14.04.2019, 17:19)
---------------------------------------------
2) Про Порошенка як агента Путіна. Цитата з останньої передачі Юлії Латиніної (на радіо "Ехо Москви"), 22 хвилини 00 секунд трансляції: "...є один момент, тому що я щиро вважаю, що Україна зараз зобов'язана значною мірою своїм існуванням як нерозчленована держава саме Ігорю Коломойському. Не Порошенку! Я не перебільшую, тому що, якщо ви пам'ятаєте, був момент паніки, коли Путін уже оголосив про Новоросію, коли Донбас і Луганськ руйнувалися на наших очах, коли всі менти були на боці сепаратистів. І в цей момент Коломойський стає головою сусідньої області Дніпропетровської, і в цей момент Коломойський починає збирати добровольчі батальйони і публічно оголошує, що він дасть 10 тисяч доларів за голову російського сепаратиста. А якби не ця позиція - О! Коломойський-то ось він, став... - я не знаю, до якої міри б усе далі розвалювалося. І я не впевнена, що без опору Коломойського проєкт "Новоросія" не був би, дійсно, реалізований. Як віддячив президент Коломойському? Правильно: він викинув його з української державної нафтової компанії та збанкрутував "Приват-Банк" (пана Коломойського). Абсолютно я не в захваті, що за зразком Бориса Березовського Коломойський сидів у державній УкрНафті і там сиділи його менеджери, і ми уявляємо, чого вони робили. Але в мене запитання: А можна дізнатися, чому Порошенко почав саме з Коломойського? Ну, чому хоча б не з Ахметова? Можна дізнатися, чому єдиний олігарх, з яким розправився Порошенко під час перебування своїм президентом, був той, у якого були найбільші заслуги перед Україною? Ось як вийшло, що в Криму з Коломойським розправилася Росія, а в Україні - Порошенко? Порошенко - що (?), ліквідував усю олігархічну систему, корупцію, як Саакашвілі в Грузії? Відповідь: Ні і не думав. Тоді чому з Коломойського?"
Ось тільки висновок Латиніна зробила неправильний:
"І, звичайно, відповідь - що Коломойський був особисто небезпечний для Порошенка".
Ні, справа не в цьому. Порошенко - прямий агент Путіна.

Додано (14.04.2019, 17:20)
---------------------------------------------
Якщо перекласти українською мовою, надрукувати про таємний зв'язок Путина і Порошенка на стандартному аркуші формату А4, надрукувати 5 мільйонів і розповсюдити в центральній і західній Україні по ВСІХ поштових скриньках, то рейтинг Порошенка там впаде відсотків на 15. І він, імовірно, програє навіть у ЦИХ регіонах.
 
Одеський форум » НОВИНИ, ПЛІТКИ ТА ПОЛІТИКА » Політика в Одесі » Чому Одеса терпить цих людей? (кримінал)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: